×

آرشیو خبر

امسال4هزار 654بی سواد وکم سواد در کهگیلویه وبویراحمد باسواد می شوند
مدیرکل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: براساس حجم ابلاغی استان امسال 2هزار و22نفر بی سواد در دوره سوادآموزی،939نفر در دوره انتقال و هزار و463نفر در دوره تحکیم زیر پوشش فعالیتهای سوادآموزی قرار می گیرند.
١٦:١٣ - چهارشنبه ٢٦ تير ١٣٩٨ادامه خبر >>

احمد ناصری مدیر کل آموزش وپرورش استان اردبیل از روند برگزاری دوره تربیت مدرس دوره های سواد آموزی بازدیدکردند
مدیر کل آموزش وپرورش استان به همراه معاون سواد آموزیاداره کل از روند برگزاری دوره تربیت مدرس دوره های سواد آموزی که در مرکز آموزشی و رفاهی فرهنگیان اردبیل در حال برگزاری است بازدید به عمل آورد.
١٦:١١ - چهارشنبه ٢٦ تير ١٣٩٨ادامه خبر >>

سرپرست وزارت آموزش‌وپرورش: بر اساس مهارت‌های خلاقیت، تفکر انتقادی، زندگی و حل مسئله کل برنامه درسی بر مبنای سند تحول تغییر یافته است
سرپرست وزارت آموزش‌ و پرورش در نوزدهمین کنگره ملی پرسش مهر ریاست‌جمهوری با اشاره به اینکه آموزش ‌و پرورش مهارت‌های فنی حرفه‌ای را به‌عنوان سیاست جدی در دستور کار قرار داده است، تصریح کرد: بر اساس مهارت‌های خلاقیت، تفکر انتقادی، زندگی و حل مسئله کل نظام برنامه درسی بر اساس سند تحول بنیادین تغییر یافته است تا با این رویکرد مهارت‌ها تدوین شود.
٠٨:٥٦ - چهارشنبه ٢٦ تير ١٣٩٨ادامه خبر >>

حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا قاسمی نیا معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش قم گفت: ۱۲ هزار تن از مردم قم در برنامه های سواد آموزی شرکت می‌کنند
قم - ایرنا - معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش قم گفت: بر اساس راهبرد تعیین شده، طی سال جاری، ۱۲ هزار تن از مردم این استان در برنامه های معاونت سواد آموزی استان شرکت می‌کنند.
١٠:٣٧ - سه شنبه ٢٥ تير ١٣٩٨ادامه خبر >>

جلسه­ ی پیگیری مصوبه­ ی شورای آموزش و پرورش مبنی بر ارتقای درصد باسوادی شهروندان استان زنجان در سالن ولایت استانداری برگزار شد.
احمدنیا معاون سواد آموزی استان ضمن بر شمردن مهمترین چالش­ های پیش رو از جمله عدم دسترسی به اطلاعات شهروندان برای جذب بی سوادان خواستار اقدامات عملی دستگاه­های اجرایی برای تحقق ریشه کنی بیسوادی شد.
١٠:٣٤ - سه شنبه ٢٥ تير ١٣٩٨ادامه خبر >>

پویایی در آموزش رکن اساسی آموزش و پرورش کارآمد است
معاون سوادآموزی آموزش و پرورش خراسان رضوی در دوره تربیت مدرس نهضت سوادآموزی که در مرکز شهید آیت الله سعیدی مشهد مقدس در حال برگزاری است پویایی در آموزش را رکن اساسی آموزش و پرورش کارآمد دانست
١٠:٢٩ - سه شنبه ٢٥ تير ١٣٩٨ادامه خبر >>

معاون سواد آموزی آموزش و پرورش خوزستان از اعلام سیاست های اجرایی سواد آموزی استان در سال 98 خبر داد.
رئیسی : سواد آموزی از موضوعات اولویت دار، جهادی ، منطقه ای و ملی و از شاخص های مهم در توسعه انسانی است.
١٠:٢٥ - سه شنبه ٢٥ تير ١٣٩٨ادامه خبر >>

نهمین جلسه شورای معاونین ، مدیران و مشاوران سازمان نهضت سواد آموزی با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان برگزار گردید .
این جلسه به منظور گزارش مدیران از ماموریت های استانی و ارائه نتایج ارزیابی پنجمین دوره خدمات الکترونیکی تشکیل گردید .
١٤:٥٩ - يکشنبه ٢٣ تير ١٣٩٨ادامه خبر >>

السلام علیک یا علی بن موسی الرضا المرتضی (ع)
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ
١٣:٥٦ - چهارشنبه ١٩ تير ١٣٩٨ادامه خبر >>

معاون سوادآموزی دردوره‌ی آموزشی تربیت مدرسان دوره‌های سواد آموزی استان زنجان: هدف از این دوره‌ی آموزشی، توانمندسازی آموزش‌دهندگان سوادآموزی استان می‌باشد.
معاون سواد آموزی افزود: دوره‌ی آموزشی تربیت مدرس با هدف توانمندسازی آموزش‌دهندگان سوادآموزی برای دروس فارسی، ریاضی، قرآن، فرهنگ اسلامی، علوم تجربی و علوم اجتماعی از روز سه شنبه 18تیرماه به مدت 3 روز برگزار می‌شود.
١٢:٤٢ - چهارشنبه ١٩ تير ١٣٩٨ادامه خبر >>

معاون سوادآموزی آموزش‌وپرورش فارس در جمع اولیای منتخب دانش آموزان استان تأکید کرد: تقویت باور و ارزش‌های ملی و مذهبی در دانش آموزان ضامن توسعه و پیشرفت جامعه است
معاون سوادآموزی آموزش‌وپرورش فارس گفت: ایجاد احساس تعلق به مدرسه در دانش آموزان یکی از مهم‌ترین متغیرهایی است که بر روی هویت ملی آن‌ها تأثیرگذار است ؛چیزی که موجب شد تا نیروهای توانمند و ماهر و سرمایه‌داران ،کشورشان را دوست داشته و سرمایه‌های مادی و معنوی خود را از کشور خارج نکنند تا موجب پیشرفت و توسعه جامعه خود شوند
١٢:٣٩ - چهارشنبه ١٩ تير ١٣٩٨ادامه خبر >>

جلسه گروه های بهبود کیفیت سوادآموزی نواحی و مناطق با حضور آقای شیخ الاسلام مدیر کل آموزش و پرورش و معاونین استان تشکیل گردید
شیخ الاسلام مدیر کل آموزش و پرورش قم بیان داشت : اصل نظارت بر فرایند فعالیت ها و برنامه ها و طرح های سوادآموزی یک ضرورت و از جایگاه مهم و موثری برخوردار است.
١٢:٣٣ - چهارشنبه ١٩ تير ١٣٩٨ادامه خبر >>

دومین جلسه شورای پشتیبانی سوادآموزی با ریاست استاندار و حضور اعضاء شورا در محل سالن شهید ملکشاهی استاندری ایلام برگزار شد.
سلیمانی دشتکی استاندار ایلام تاکید کرد تمامی ارگان ها باید هم پای سوادآموزی در خصوص حل این معضل اجتماعی گام بردارند.
١٢:٢٩ - چهارشنبه ١٩ تير ١٣٩٨ادامه خبر >>

نشست بررسی وضعیت فعالیت ها و برنامه های سوادآموزی با فرماندار استان قم
با حضور حیدری فرماندار و رئیس شورای پشتیبانی سوادآموزی شهرستان قم و معاون ایشان و محمدرضا قاسمی نیا معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان قم جلسه بررسی وضعیت فعالیت ها و برنامه های سوادآموزی در سال جاری تشکیل شد
١٠:٢٧ - سه شنبه ١٨ تير ١٣٩٨ادامه خبر >>

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان البرز : تحول در سوادآموزی نیازمند عزم ملی است
معاون سوادآموزی اداره کل آموزش وپرورش استان البرز در همایش استانی شورای معاونان عنوان کرد: تحول در سوادآموزی نیازمند عزم ملی
١٠:١٧ - سه شنبه ١٨ تير ١٣٩٨ادامه خبر >>

با حضور نمایندگان موسسه علمی آموزشی آینده سازان کشور و اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان قم جلسه هماهنگی برای استفاده از این ظرفیت در دفتر معاونت سوادآموزی برگزار شد
محمدرضا قاسمی نیا معاون سوادآموزی قم گفت : اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان و موسسه علمی آموزشی آینده سازان می توانند در اجرای برنامه های سوادآموزی کمک کنند.
١٠:١٢ - سه شنبه ١٨ تير ١٣٩٨ادامه خبر >>

در راستای گام‌های مصمم معاونت سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه صورت گرفت:
شورای پشتیبانی سوادآموزی استان اصلی‌ترین مرجع برنامه‌ریزی، راهبری، پشتیبانی و نظارت بر نحوه اجرای برنامه ریشه‌کنی بی‌سوادی است که به استناد مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی به منظور اجرای مصوبات شورا از طریق تمهید امکانات و ظرفیت دستگاه‌ها در تحقق اهداف ریشه‌کنی بی‌سوادی ایفای نقش می‌نماید که این مهم در معاونت سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان به خوبی هدایت و مدیریت گردیده است.
١٥:٠٣ - يکشنبه ١٦ تير ١٣٩٨ادامه خبر >>

تفاهم نامه شتاب بخشی به فعالیت های سوادآموزی با روسای مناطق وشهرستان های استان البرز
به منظور شتاب بخشی فعالیت های سوادآموزی سال 1398 در استان البرز،توافق نامه ای در قالب 22 برنامه وراهبرد به امضای روسای آموزش وپرورش نواحی وشهرستانهای استان البرز رسید.
١٢:١٧ - يکشنبه ١٦ تير ١٣٩٨ادامه خبر >>

گردهمایی کاربران سامانه سواد آموزی استانهای سراسر کشور در مرکز آموزشی شهید باهنر در ملارد کرج برگزار شد .
کوثری معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان نهضت سواد آموزی در این گردهمایی ضمن تشکر و قدردانی از تلاش و کوشش همکاران با اشاره به اینکه سواد آموزی یک خدمت ارزشمند و صدقه جاریه است افزود : آموزش و آگاه سازی و سواد آموزی مواردی است که اهمیت زیادی دارد .
١٦:٠٧ - شنبه ١٥ تير ١٣٩٨ادامه خبر >>

سازمان نهضت سوادآموزی در بین 105 دستگاه اجرایی کشور رتبه نهم خدمات الکترونیک را کسب کرد .
مهدی نامجومنش مدیرکل دفتر نظارت، سنجش و ارزشیابی گفت : در خوشه خدمت آموزش و پژوهش که 12 سازمان آموزشی – پژوهشی قرار دارند سازمان نهضت سواد آموزی در رتبه اول این خوشه قرار گرفته است.
١٥:٠٩ - شنبه ١٥ تير ١٣٩٨ادامه خبر >>

معاون سوادآموزی خراسان شمالی از برگزاری دوره تربیت مدرس بررسی، تحلیل و روش تدریس دوره های سوادآموزی به مدت 40ساعت خبرداد
مودی معاون سواد آموزی خراسان شمالی افزود: کیفیت بخشی به فعالیتهای سوادآموزی نیز از اهداف مهم این دوره است که با آموزش شرکت کنندگان در دوره و مسلط شدن آنان به امور تدریس و آموزش امیداست شاهد اثربخشی مثبت در عملکرد سوادآموزی باشیم
١٣:٥٩ - شنبه ١٥ تير ١٣٩٨ادامه خبر >>

هادی احمد نیا معاون سوادآموزی آموزش و پرورش زنجان از برگزاری 40 ساعته دوره آموزشی مدرسان شهرستانی و منطقه ای در تیر ماه سال جاری خبر داد.
احمد نیا اشاره کرد : جلسات آموزشی دروس تخصصی برای آموزش دهندگان به صورت فصلی و بر اساس نیاز آموزش دهندگان، در هر فصل به مدت 4 ساعت به صورت حضوری وبا همکاری گروه بهبود کیفیت شهرستان و منطقه برگزارمی شود.
٠٩:١٧ - شنبه ١٥ تير ١٣٩٨ادامه خبر >>

معاون سواد آموزی آموزش و پرورش خوزستان از افزایش نرخ سرانه برون سپاری فعالیت های سواد آموزی به میزان 10 درصد برای سال 1398 خبر داد.
معاون سواد آموزی آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به زمان بندی ثبت نام دوره های مختلف سواد آموزی در استان خوزستان گفت: اول مردادماه تا آخر دی ماه سال 98 ثبت نام از بی سوادان در دوره سواد آموزی انجام می شود.
٠٩:١٠ - شنبه ١٥ تير ١٣٩٨ادامه خبر >>

دهه کرامت یادآور تمام خوبی‌هاست. و یادآور جمال انسانی است.
تمام مفاهیم سازنده‌ای که ما در فرهنگ اسلامی داریم در این دهه تداعی می‌شوند چرا که حرم حضرت معصومه و امام رضا (علیهماالسلام) کانون دعا و قرآن و نیایش و ... است.
١٥:٠٠ - چهارشنبه ١٢ تير ١٣٩٨ادامه خبر >>

معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان: سوادآموزی نهضت دینی و وظیفه اسلامی است
معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان، در جلسه شورای پشتیبانی سواد آموزی شهرستان زرند که با حضور مدیر حوزه ریاست وروابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی کشور، مدیر آموزش و پرورش و رئیس اداره سواد آموزی این شهرستان و سایر اعضا در دفتر مدیریت آموزش و پرورش برگزار شد، سواد آموزی را نهضت دینی و وظیفه اسلامی دانست .
١٢:٠٥ - چهارشنبه ١٢ تير ١٣٩٨ادامه خبر >>


2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>