چاپ        ارسال به دوست

آمادگی ۲۰۰ مرکز برای برگزاری آزمون‌های توانمندسازی آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سوادآموزی به نقل از خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان سید سعید هاشمی معاون آموزشی جهاد دانشگاهی در خصوص برگزاری آزمون دوره های توانمندسازی آموزش دهندگان نهضت عنوان کرد:‌ تعدادی درس برای این گروه تعریف شده که طبق تفاهم نامه با سازمان نهضت سوادآموزی برای آموزش دهندگان ارائه شده است.

وی ادامه داد:‌ با توجه به برنامه ریزی های انجام شده برای این دوره ها، ‌اکنون برای برگزاری آزمون نهایی آمادگی کامل داریم و 140 شعبه جهاددانشگاهی در استان های مختلف کشور برای این منظور درنظر گرفتیم.

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی تصریح کرد:‌ علاوه براین مراکز حدود 30 تا 40مرکز نیز اجاره کردیم تا مسافت برگزاری آزمون برای آموزش دهندگان به کمترین میزان خود برسد.

هاشمی تصریح کرد:‌ با توجه به این روند فعالیت تلاش می کنیم دوره ها برای سالهای آتی نیز تداوم داشته باشد البته برای قطعی شدن این مساله باید رایزنی های جدی انجام شود.

وی در مورد برگزاری دوره های مجازی با سایر نهادها نیز عنوان کرد:‌ با کمیته امداد تفاهم نامه ای داشتیم تا وسعت فعالیت آموزش های الکترونیکی افزایش یابد.

معاون آموزشی جهاددانشگاهی بیان کرد:‌ با توجه به اینکه در برنامه ششم توسعه رویکرد آموزش های مهارتی و شغلی مورد توجه قرار گرفته است برگزاری دور های تخصصی و فوق تخصصی را در دستور کار داریم تا از رویکرد مدرک گرایی به مهارتی سوق گام برداریم علاوه بر این مساله با وزارت بهداشت برای آموزش های پزشکی برنامه داریم.


٠٩:٠٨ - يکشنبه ٢٥ تير ١٣٩٦    /    شماره : ١١١١    /    تعداد نمایش : ٨١٢