چاپ        ارسال به دوست

مدیر عامل مؤسسه علمی ـ آموزشی رزمندگان مطرح کرد:

تلاش و کمک برای ریشه‌کنی بیسوادی در حوزه‌های علمی، پژوهشی و تحقیقاتی

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی به نقل از  خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، سید علی یزدیخواه مدیرعامل مؤسسه علمی ـ آموزشی رزمندگان در جریان امضای تفاهم‌نامه همکاری با سازمان نهضت سوادآموزی، اظهار داشت: در حوزه علمی، پژوهشی و تحقیقاتی برای دانش‌آموزان گروه‌های مختلف کار می‌کنیم و امیدواریم به عنوان زیر مجموعه شجره طیبه بسیج بتوانیم در حوزه سوادآموزی قدم‌هایی را برداریم.

وی افزود: علاقه‌مند هستیم تا نام مؤسسه رزمندگان در گروه کسانی ثبت شود که در راستای ریشه‌کنی بیسوادی به کشور و نظام کمک می‌کنند.

یزدیخواه با اشاره به شبکه‌های استانی مؤسسه علمی ـ آموزشی رزمندگان خاطرنشان کرد: امیدواریم با تدبیرهای لازم، قدمی را در راستای ریشه کنی بیسوادی برداریم و برای مؤسسه مایه مباهات خواهد بود.

مدیرعامل مؤسسه علمی ـ آموزشی رزمندگان با بیان اینکه در راستای آموزش، نظارت و تولید محتوا، فعالیت‌هایی انجام می‌دهیم، گفت: این ظرفیت را داریم تا به کمک سازمان نهضت سوادآموزی بیاییم و در حال حاضر نیز ١١٠ عنوان کتاب در هر سال تألیف می‌کنیم که تیراژ آن یک میلیون جلد است لذا این ظرفیت در تألیف محتواهای جدید هم وجود دارد.

 


١٣:١٩ - دوشنبه ٢٦ تير ١٣٩٦    /    شماره : ١١١٤    /    تعداد نمایش : ٦٧٦