پورداود معاون سوادآموزی استان همدان: کیفیت‌بخشی و نظارت، ارتقای سطح آموزش و یادگیری واقعی را به دنبال دارد.

پورداود معاون سوادآموزی استان همدان: کیفیت‌بخشی و نظارت، ارتقای سطح آموزش و یادگیری واقعی را به دنبال دارد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سوادآموزی به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان همدان، محمد پورداود در جمع رؤسای ادارات و کارشناسان سوادآموزی شهرستان‌ها، نواحی و مناطق آموزشی استان با بیان این‌که مکتب اسلام در صدر مکاتب فلسفی و تربیتی بر استمرار آموزش تأکید دارد، اظهار کرد: علم، ایمان و عمل صالح بال‌های عروج انسان به هدف غایی هستند.
    پورداود تغییر نگرش مسئولین و آحاد جامعه به امر سوادآموزی را مهم ارزیابی کرد و گفت: جامعه باسواد در به کارگیری مهارت های زندگی و مواجهه با مشکلات و آسیب ها موفق عمل می کند.
    وی با بیان این که بهره‌وری سازمانی از دو مقوله کارآیی و اثربخشی تشکیل شده است، خاطرنشان کرد: جذب سوادآموزان مربوط به بحث کارآیی است؛ چون با کمیت اعداد و ارقام سر و کار دارد و نگهداشت افراد در صورت آموزش صحیح و کیفی، برونداد اثربخش را برای سازمان به دنبال خواهد داشت.
    معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان اهتمام به جذب و نگهداشت سوادآموزان در سراسر استان و همکاری دستگاه های ذیربط در این زمینه را با اهمیت خواند و تصریح کرد: کیفیت‌بخشی و نظارت مستمر از مؤلفه هایی است که باعث ارتقای سطح آموزش و  یادگیری واقعی می شود.
    گفتنی است در  این کارگاه آموزشی-توجیهی که با هدف تبیین مفاد قرارداد جدید سازمان نهضت سوادآموزی برگزار شد، رییس اداره سوادآموزی و کارشناسان حسابداری آموزش و پرورش استان راهکارهای لازم برای رفع ابهامات موجود را تشریح نمودند.