مهدی زاده معاون آموزش نهضت سوادآموزی: ارائه توانمندی ها و مهارت ها با توجه به استعداد ذاتی افراد موجب بروز احساس شادابی و نشاط در انسان ها خواهد شد.

مهدی زاده معاون آموزش نهضت سوادآموزی: ارائه توانمندی ها و مهارت ها با توجه به استعداد ذاتی افراد موجب بروز احساس شادابی و نشاط در انسان ها خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سوادآموزی به نقل از روابط عمومی معاونت سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی دکتر مهدی زاده معاون آموزش سازمان، مهندس زارع رئیس اداره سوادآموزی و رحمتی پور مسئول دوره های انتقال و تحکیم سوادآموزی استان به همراه کارشناس نهضت و سوادآموزی اداره آموزش و پرورش منطقه رضویه از مرکز CLC یاددهی یادگیری امام حسن مجتبی (ع) آموزش و پرورش منطقه رضویه واقع در روستای سالارآباد بازدید نمودند. در این بازدید مهدی زاده هدف اصلی حضور هنرجویان در مراکز یاددهی و یادگیری را در درجه اول آموزش و کسب مهارت برای لذت بردن و احساس شادابی و نشاط دانست.
وی گفت: یکی از نیازهای انسان ها ارائه توانمندی ها و مهارت های خود به دیگران است که موجب بروز احساس شادابی و نشاط در آنها می شود و مراکز یاددهی و یادگیری بهترین فرصت بروز توانایی ها و استعدادهای خانم های روستایی است که علاوه بر فراهم کردن امکان کسب درآمد، احساس لذتبخش و خوشایندی نیز به آنها دست خواهد داد. وی افزود: یک هنر زمانی ارزشمند خواهد بود که فرد با وجود تمام محدودیت ها وکمبود امکانات صرفا با توجه به توانایی های خود آن را ارائه کرده باشد.
در ادامه این بازدید احمد داودی معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش منطقه رضویه ضمن تشکر از حضور دکتر مهدی زاده و هیئت همراه، به بیان مشکلات موجود و دغدغه های پیش رو پرداخت و خاطرنشان کرد: مهمترین مشکل پیش رو کمبود فضا و امکانات سخت افزاری می باشد که با توجه به جمعیت بالای روستای سالارآباد و وجود تعداد زیاد هنرجو در این روستا، برطرف ساختن معضل کمبود فضا و امکانات سخت افزاری در جذب و پذیرش هنرجویان بسیار مثمر ثمر خواهد بود.
در پایان قول مساعدت لازم برای رفع این مشکلات از سوی دکتر مهدی زاده تا پایان هفته آینده داده شد.