برگزاری اولین جلسه شورای فرماندهی پایگاه مقاومت شهید بهشتی

اولین جلسه شورای فرماندهی پایگاه مقاومت شهید بهشتی این سازمان با ریاست حیدری تفرشی جانشین فرمانده و اعضای شورای فرماندهی این پایگاه برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی ،اولین جلسه شورای فرماندهی پایگاه مقاومت شهید بهشتی این سازمان با ریاست حیدری تفرشی جانشین فرمانده این پایگاه و اعضای شورای فرماندهی برگزار گردید .

دستور کار این شورا به بررسی فعالیت های سال گذشته ، تبیین برنامه زمانی جلسات شورا و قرائت شرح وظایف اعضای پایگاه مقاومت اختصاص یافته بود

در ابتدای شورا حیدری تفرشی جانشین فرمانده پایگاه، بعد از استماع وصیت نامه شهید مهدی طهماسبی،ضمن تبریک پیشاپیش حلول ماه مبارک رمضان از زحمات و تلاش های اعضای شورای فرماندهی پایگاه مقاومت تقدیر و تشکر کرد و بیان داشت : خدا را شاکریم در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) و اهتمام فرمانده محترم پایگاه مقاومت شهید بهشتی سازمان نهضت سواد آموزی و همکاری اعضای شورای فرماندهی ، پایگاه شهید  توانسته است در همه ی ابعاد منجمله تشکیل به موقع جلسات شورا ،اتخاذ و اجرای دقیق مصوبات و همچنین برگزاری جلسات حلقه های صالحین و پیگیری امور مربوطه در زمره  ی پایگاه های مقاومت برتر و مثال زدنی در وزارت آموزش و پرورش قرار گیرد.

وی با اشاره به برنامه زمانی جلسات شورا در سال 97 ادامه داد : بر اساس برنامه زمانی مصوب در سال جاری شش جلسه شورای فرماندهی پایگاه برگزار خواهد شد .

جانشین فرمانده پایگاه افزود : در سال جاری محور های پیشنهادی برای بحث در حلقه های صالحین در اختیار اعضای پایگاه قرار داده شد و با توجه به اولویت های انتخابی آنان ، 4 محور قرار است در این جلسات مورد بحث و بررسی قرار گیرد .


حیدری تفرشی در ادامه بر اتمام مراحل تدوین و آماده سازی مجموعه ی مباحث جلسات حلقه های صالحین در قالب یک کتاب تاکید کرد و ابراز امیدواری نمود در سال 97 سازمان نهضت سواد آموزی و شورای فرماندهی پایگاه مقاومت شهید بهشتی بتواند روند برگزاری مراسم یادواره شهدای سواد آموزی را در 16 استان باقی مانده کشور ادامه دهد.

 گفتنی است ،بر اساس مصوبه شورا فرماندهی پایگاه مقاومت شهید بهشتی ، تمامی جلسات این شورا با قرائت زندگی نامه و وضیت نامه یکی از شهدای سواد آموزی درج شده در کتاب سوره های سرخ آغاز می گردد .