آزمون مجدد دوره توانمند سازی آموزش دهندگان دوره های سواد آموزی

امکان ثبت نام مجدد و شرکت در آزمون دوره آموزش مجازی توانمند سازی جهاد دانشگاهی فراهم گردید .

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی،با عنایت به تماس های مکرر و درخواست عده ای از آموزش دهندگان مبنی بر برگزاری آزمون مجدد دوره توانمند سازی آموزش دهندگان و به منظور فراهم نمودن فرصت مجدد برای افرادی  که در دوره های قبل آزمون موفق به شرکت در آزمون دوره مجازی توانمند سازی نشده یا حد نصاب نمره لازم را برای ادامه همکاری کسب نکرده بودند،اداره کل پشتیبانی و توسعه منابع انسانی این سازمان نسبت به صدور اطلاعیه ای در این خصوص اقدام نمود.

متن  اطلاعیه به این شرح است ؛

اطلاعیه

قابل توجه آموزش دهندگان  محترم داوطلب ثبت نام  درآزمون  برنامه

«آموزش وتوانمندسازی آموزش دهندگان» جهاد دانشگاهی

=====================================================

با توجه به درخواست های مکرر و با عنایت به هماهنگی بعمل آمده با جهاد دانشگاهی تهران، امکان ثبت نام مجدد و شرکت در آزمون برای کلیه  آموزش دهندگانی که در سال گذشته موفق به ثبت نام و  گذراندن دوره آموزش مجازی توانمند سازی جهاد دانشگاهی نشده و یا در آزمون پایانی  موفق به کسب نمره حد نصاب قبولی  نشده اند ، فراهم گردیده است .

1.       آموزش دهندگان داوطلب می توانند از روز یکشنبه مورخ 14 مرداد ماه سال جاری  با مراجعه به  سايت    www.imooc.ir   نسبت به ثبت  نام در آزمون پایانی توانمند سازی  اقدام نمایند.

2.      منابع آموزشی آزمون پایانی  لوح های فشرده دروس عمومی و تخصصی است که در سال گذشته از طریق ادارات سواد آموزی مناطق و شهرستانها توزیع شده است . در صورتیکه این منابع در آرشیو ادارات سوادآموزی وجود داشته باشد در اختیار افراد جدید قرار خواهد گرفت.

3.     آزمون پایانی از روز شنبه مورخ (هفدهم شهریور )همزمان با روز جهانی سوادآموزی بصورت حضوری در مراکز آزمون جهاد دانشگاهی برگزار خواهد شد.و افراد باید همزمان با ثبت نام نسبت به انتخاب تاریخ ،ساعت و محل آزمون نیز اقدام نمایند .

4.     افرادی که موفق به کسب نمره حدنصاب قبولی شوند، گواهينامه صلاحيت حرفه اي معتبر با عنوان فنون و مهارت هاي تدريس به مدت 126 ساعت دریافت خواهند نمود

5.     هزینه ثبت نام برای هرنفر205.000ریال است که در زمان ثبت نام ، توسط آموزش دهنده پرداخت می شود.

6.      مهلت ثبت نام قابل تمدید نیست و همچنین این آخرین فرصت برای شرکت در آزمون و اخذ گواهینامه خواهد بود.افرادی که به هر دلیل شرکت نکرده و یا نمره قبولی کسب نکرده باشند، امکان ادامه همکاری با سوادآموزی را نخواهند داشت.

                          سازمان نهضت سوادآموزی