پیام تبریک رئیس سازمان نهضت سواد آموزی به مناسبت روز خبرنگار

علی باقرزاده معاون وزیر و رئیس این سازمان همزمان با روزخبرنگار طی پیامی این مناسبت را به خبرنگاران و اصحاب رسانه تبریک گفت .

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی ،علی باقرزاده معاون وزیر و رئیس این سازمان همزمان با روزخبرنگار طی پیامی این مناسبت را به خبرنگاران و اصحاب رسانه تبریک گفت .

متن پیام به شرح زیر است:

باسمه تعالی

روز17 مرداد ماه  به مناسبت سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار خبرگزاریِ جمهوری اسلامی در مزار شریف افغانستان به دست گروهک تروریستی طالبان،روزخبرنگار نام گذاری شده است. پایبندی به موازین و اصول اخلاقى ،اصل محوری حرفه خبر ‌نگارى بوده و اصحاب رسانه در هر وضعیت و موقعیتی که باشند بايد به خير و مصلحت مخاطبان ايمان کامل داشته باشند.

خبرنگار مسئولیت و نقش بی بدیلی در انعکاس اخبار و رویداد های هر جامعه دارد ، این مسئولیت در انعکاس اخبار و رویداد های فرهنگی همانند  تعلیم و تربیت که نیازمند ارتقا آگاهی عموم مردم و ایجاد حساسیت در مسئولان ، تصمیم سازان و سیاست گذاران است ،دو صد چندان نمود پیدا می کند .

اینجانب بدینوسیله از زحمات و تلاش های کلیه خبرنگاران جامعه اسلامی خصوصا خبرنگاران و اصحاب رسانه ای که در حوزه سواد آموزی و آموزش بزرگسالان و انعکاس چالش ها و مسایل این حوزه تلاش می نمایند، تقدیر و تشکر نموده و از خداوند متعال آرزوی توفیق روز افزون دارم .

علی باقرزاده

معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی