در اردوگاه شهید هاشمی نژاد باغرود ششمین و آخرین فاز از طرح نماز کلید بهشت خراسان رضوی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی به نقل از روابط عمومی معاونت سوادآموزی خراسان رضوی  ششمین و آخرین فاز از طرح نماز کلید بهشت خراسان رضوی در اردوگاه شهید هاشمی نژاد باغرود شهرستان نیشابور برگزار شد

در این اختتامیه که با حضور مسئولان استان ،روسای ادارات سوادآموزی خراسان رضوی و آموزش دهندگان انجام شد در مجموع 1200 نفر از آموزش دهندگان سوادآموزی خراسان رضوی مهارت های عملی نماز را آموزش دیده و جهت اجرا و آموزش آن برای سوادآموزان توانمند شدند.

در ابتدای مراسم و پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید مصطفی اسدی  معاونت سوادآموزی خراسان رضوی  ضمن خوش آمدگویی از تلاش های مجریان طرح در شش شهر مجری و شرکت کنندگان در آن تقدیر نمود.

وی افزود با توجه به استقبال آموزش دهندگان و نتیجه بخش بودن نماز کلید بهشت 1 که در سال گذشته برگزار گردید مرحله دوم آن را جدی تر آغاز کرده و به پایان رساندیم.

همچنین اسدی از مکاتبه با تهران و درخواست اجرای مرحله سوم نماز کلید بهشت خبر داده و افزود به دنبال آن هستیم که سوادآموزان در کنار آموزش سواد در مسائل شرعی نیز توانمندتر شوند.

معاونت سوادآموزی خراسان رضوی ضمن تشکر از ستاد اقامه نماز استان خراسان رضوی بابت همکاری های خالصانه، علم و توانمندی اساتید اعزامی را قابل ستایش توصیف کرده و بازخورد مخاطبان را بسیار مثبت ارزیابی کرد.

در پایان مراسم از روسای برتر ادارات سوادآموزی شهرستان ها در آیتم های دهگانه با اهداء لوح تقدیر و هدیه قدردانی شد.