معاون سوادآموزی آموزش و پرورش خوزستان: حفاظت از محیط زیست، بهره مندی صحیح از منابع طبیعی و ترویج فرهنگ درختکاری از مهمترین اهداف این برنامه است.

معاون سواد آموزی خوزستان خاطرنشان کرد: سوادآموزی یکی از موفقترین دستگاهها درهمکاری با سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور است.

به  گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی به نقل ازاداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، موسی شیخی پیش از ظهر روز شنبه 18 اسفندماه 97 همراه با کارکنان سوادآموزی و جمعی از آموزش دهندگان و سوادآموزان این حوزه در آئین کاشت 30 هزار اصله نهال استان شرکت کرد.

در این برنامه که به همت اداره کل منابع طبیعی استان برگزار شده بود، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان و مدیران کل ادارات و دستگاه های اجرایی استان نیز حضور داشتند.

معاون سوادآموزی آموزش و پرورش خوزستان در حاشیه برگزاری آئین درختکاری، گفت: حفاظت از محیط زیست، بهره مندی صحیح از منابع طبیعی و ترویج فرهنگ درختکاری از مهمترین اهداف این برنامه است.

  شیخی با بیان اینکه حوزه سوادآموزی به عنوان یکی از اعضای فعال نهضت سبز شناخته می شود، خاطرنشان کرد: سوادآموزی یکی از موفقترین دستگاهها درهمکاری با سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور است.  

وی در پایان با اشاره به فعالیت های حوزه سوادآموزی در هفته منابع طبیعی و روز درختکاری، اظهار کرد: بازدیدهای میدانی از نهالهایی که در سالهای گذشته به مناسبت نکوداشت 176 شهید سرفراز سوادآموزی در شهرستانها غرس شدهاند، توزیع نشریه فرصت دوم ویژه هفته منابع طبیعی در بین کم سوادان دوره های سوادآموزی و برگزاری مسابقات فرهنگی و انشاء نویسی با موضوع هفته منابع طبیعی از مهمترین برنامه های حوزه سوادآموزی آموزش و پرورش استان است که در همه مناطق استان به نحو مطلوبی پیگیری و اجرا می شوند.