×
دوشنبه ٠٤ شهريور ١٣٩٨

اخبار > محمدحسین اشرفی معاون سواد آموزی آذربایجان شرقی :اقدام سریع برای تشکیل پرونده آموزشیاران و آموزش دهنگان در دستور کار قرار گیردمحمدحسین اشرفی معاون سواد آموزی آذربایجان شرقی :اقدام سریع برای تشکیل پرونده آموزشیاران و آموزش دهنگان در دستور کار قرار گیرد

اشرفی :مسئولین سوادآموزی نواحی و مناطق وظیفه دارند در سریعترین زمان ممکن اقدام شایسته طبق بخشنامه ارسالی برای جمع آوری پرونده های آموزشیاران و آموزش دهندگان را در دستور کار قرار دهند.

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی به نقل ازاداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، محمدحسین اشرفی در جلسه توجیهی تعیین تکلیف آموزشیاران و آموزش دهندگان با بیان اینکه آموزشیاران و آموزش دهندگان برگ ذرین نهضت سوادآموزی می باشند، گفت: بلاشک حضور این عزیزان در بطن آموزش و پرورش موثر و مفید خواهد بود.

معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان افزود : طبق بخشنامه ارسالی از وزارت آموزش و پرورش و سازمان نهضت سوادآموزی، آموزشیاران و آموزش دهندگانی که از سال 79 تا قبل از سال 92 مشمول بند های بخشنامه می باشند با ارائه اسناد مربوطه نسبت به تشکیل پرونده شخصی در شعبات سوادآموزی ، آموزش و پرورش نواحی و مناطق اقدام خواهند کرد.

وی ادامه داد : مسئولین سوادآموزی نواحی و مناطق نیز وظیفه دارند در سریعترین زمان ممکن اقدام شایسته طبق بخشنامه ارسالی برای جمع آوری پرونده های آموزشیاران و آموزش دهندگان را در دستور کار قرار دهند.

اشرفی خاطر نشان کرد: پرونده های آموزشیاران و آموزش دهندگان بعد از جمع آوری و بررسی در نواحی و مناطق به تایید مرحله ای کمیته های تعیین تکلیف شهرستان ، استان و کشور خواهند رسید.

این مقام مسئول در پایان خواستار اقدام سریع و قانونی تشکیل پرونده آموزشیاران و آموزش دهندگان شد و افزود : تمامی همکاران به جدیت نسبت به اجرای بخشنامه اقدام کرده تا کوچک ترین حقی از آموزشیاران و آموزش دهندگان ضایع نگردد