×
چهارشنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار اصلی 


احمد ناصری مدیر کل آموزش وپرورش استان اردبیل از روند برگزاری دوره تربیت مدرس دوره های سواد آموزی بازدیدکردند

مدیر کل آموزش وپرورش استان به همراه معاون سواد آموزی اداره کل از روند برگزاری دوره تربیت مدرس دوره های سواد آموزی که در مرکز آموزشی و رفاهی فرهنگیان اردبیل در حال برگزاری است بازدید به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی به نقل ازاداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان اردبیل، احمد ناصری در این دوره ضمن تقدیر و تشکر از زحمات عوامل اجرایی وشرکت کنندگان در دوره بر اهمیت توجه به کیفیت آموزش در کلاس های سواد آموزی تاکید کرد.

ناصری با ذکراین نکته که آموزش بزرگسالان بخشی از فعالیت های مهم آموزش وپرورش است ابراز امیدواری نمود این دوره ها با کیفیت هرچه مطلوبتر اجرا شود و مدرسان شرکت کننده در این دوره در مناطق و نواحی استان مشابه این دوره را برای آموزش دهندگان با کیفیت مطلوب برگزار نمایند.

وی همچنین کسب رتبه خوب و قابل تقدیر معاونت سواد آموزی استان در ارزیابی جامع عملکرد سالانه بر اساس شاخص ها ومعیار ها در سال جاری را تبریک گفت واز زحمات تلاشگران عرصه سواد آموزی استان قدردانی نمود .

گفتنی است دوره تربیت مدرس  دوره های سواد آموزی برای 30نفر از مدرسان استانی از 23لغایت 26تیرماه در مرکز آموزشی و رفاهی فرهنگیان اردبیل در حال برگزاری است.