×
سه شنبه ٢٩ بهمن ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار اصلی 


استان کردستان در ارزیابی عملکرد حوزه سواد آموزی رتبه برتر کشوری را کسب کرد

مدیر کل آموزش و پرورش کردستان از کسب رتبه برتر کشوری در عملکرد حوزه سواد آموزی و تقدیر سرپرست وزارت آموزش و پرورش از استاندار کردستان به عنوان رییس شورای پشتیبانی سواد آموزی استان خبر داد .

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان رشید قربانی با اعلام این خبر گفت: با توجه به ارزیابی جامع وزارت آموزش و پرورش از عملکرد سواد آموزی استانها که هر ساله بر اساس شاخص ها و معیارهای استاندارد صورت می گیرد، در سال 97 فرآیند ارزیابی و بررسی عملکرد استانها در 12 شاخص و 26 محور موثر انجام شده است.

وی افزود : در همین راستا استان کردستان در مجموع شاخص ها موفق به کسب رتبه خیلی خوب و شایسته تقدیر شد و سید جواد حسینی سرپرست وزارت آموزش و پرورش با ارسال نامه و اعلام نتایج ارزیابی های صورت گرفته، از استاندار کردستان به عنوان رییس شورای پشتیبانی سواد آموزی استان تجلیل کرده است.

قربانی در ادامه گفت: در بخشی از نامه سرپرست محترم وزارت آموزش و پرورش خطاب به استاندار کردستان آمده است: کسب این موفقیت نمودی از تدبیر جناب عالی به عنوان رییس شورای پشتیبانی سواد آموزی استان در بهره گیری از ظرفیت و توانمندی نهادها و دستگاه های مرتبط از جمله ائمه محترم جمعه و جماعات، اعضای شورای پشتیبانی سواد آموزی، فرمانداران و تاثیر گذاری اداره کل آموزش و پرورش استان به ویژه معاونت سواد آموزی استان است .

مدیر کل آموزش و پرورش کردستان در پایان این موفقیت را تبریک گفت و از اهتمام و مساعدت های استاندار کردستان به عنوان رییس شورای پشتیبانی سواد آموزی استان ، زحمات اعضای شورا، تلاش های سرپرست معاونت سواد آموزی استان ، پیگیری مستمر روسای ادارات حوزه سواد آموزی استان ، شهرستانها و مناطق تابعه و خدمات آموزش دهندگان و کلیه دست اندرکاران امر تقدیر و تشکر کرد .

گفتنی است تصویر متن تقدیر نامه سرپرست محترم وزارت آموزش و پرورش از استاندار کردستان به شرح ذیل پیوست می شود .