×
چهارشنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار اصلی 


راه اندازی میز خدمات الکترونیکی در سازمان نهضت سواد آموزی

نامجومنش مدیر کل دفتر نظارت :میز خدمت الکترونیکی در راستای اهداف دولت الکترونیک بوده و هدف آن جلوگیری از مراجعات حضوری به واحدهای اداری است .

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی مهدی نامجو منش مدیر کل دفتر نظارت گفت: سنجش و ارزشیابی سازمان میز خدمت الکترونیکی که از ابتدای تیر ماه به طور آزمایشی آغاز به کار کرده بود پس از آزمایش از تاریخ 24 تیر ماه راه اندازی گردید. 

وی افزود :برهمین اساس افرادی که نیازمند به دریافت خدمات سازمان نهضت  سواد آموزی هستند می توانند با مراجعه به سایت به نشانی lmoiran.ir در بخش میزخدمت غیرحضوری پنجره مربوط به خدمات الکترونیکی را انتخاب و با ارائه مشخصات خود نسبت به ثبت تقاضا و دریافت کد رهگیری اقدام نمایند . 

این مقام مسئول در ادامه گفت : متقاضیان در مراجعات بعدی به سایت از طریق کد رهگیری می توانند از وضعیت تقاضای خود مطلع شوند . 

نامجومنش مدیر کل دفتر نظارت با اشاره به اینکه میز خدمت الکترونیکی در راستای اهداف دولت الکترونیک بوده و هدف آن جلوگیری از مراجعات حضوری به واحدهای اداری است افزود : 

در حال حاضر این خدمات در سایت سازمان نهضت سوادآموزی برای 3 گروه بیسوادان و کم سوادان ، آموزش دهندگان و سایر اقشار جامعه ارائه می شود . 

وی درادامه اشاره کرد ،ازجمله خدمات قابل توجه در میز خدمت سازمان تائید میزان تحصیلات ، ثبت مدارک تحصیلی و ویرایش مدارک برای کم سوادان و بیسوادان درخواست سابقه، ویرایش سابقه ، ثبت مدارک تحصیلی و ثبت نام دوره های سواد آموزی برای آموزش دهندگان و همچنین دریافت آمار و عملکرد یا افراد متقاضی ملاقات با مسئولان سازمان برای کلیه اقشار جامعه پیش بینی شده است . 

نامجومنش در پایان یاد آور شد ،یکی از نکات برجسته میز خدمت غیر حضوری سازمان ثبت نام تحت وب است و آموزش دهندگان از زمان شروع ثبت نام می توانند بدون مراجعه حضوری به ادارات آموزش و پرورش و در طول 24 ساعت شبانه روز نسبت به ثبت نام و استعلام سواد آموزان واجد شرایط اقدام کرده و در اولین فرصت پیش آمده به اداره آموزش و پرورش منطقه خود مراجعه و نسبت ثبت دائم سواد آموزان خود اقدام نمایند .