×
سه شنبه ٢٩ بهمن ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار اصلی 


چهاردهمین جلسه شورای معاونین ، مدیران و مشاوران سازمان با حضور محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی برگزار گردید .

محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی : مدت کوتاهی که در خدمت همکاران سواد آموزی هستم خدارا شکر می کنم که کارها با قوت و جدیت تمام انجام می شود و جای تشکر دارد .

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی چهاردهمین جلسه شورای معاونین ، مدیران و مشاوران سازمان به منظور ارائه گزارش توافقنامه مالی و اعتباری سال 1398 استانها و همچنین تشریح دستور العمل سازمان برنامه و بودجه کشور در خصوص نحوه پرداخت حقوق و مزایای همکارانی که از یک دستگاه به دستگاه دیگر منتقل می شوند برگزار گردید .

محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی در ابتدای جلسه ضمن عرض تسلیت شهادت حضرت مسلم بن عقیل (ع) و سالروز شهادت مدافع حرم شهید حججی و همچنین عرض تبریک روز عرفه روز دعا و نیایش و عید سعید قربان افزود : عید سعید قربان عید خوب و بزرگی برای مسلمانان است و روز عرفه روز شناخت است، عرفه روزی است که خدای سبحان بندگان خود را به عبادت و اطاعت خویش فرا می خواند و درهای مغفرت و بخشش و رحمتش را بر روی آنان می گشاید.

معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی در ادامه صحبت های خود ضمن تشکر گزارش آقای جمشیدی مدیر کل دفتر طرح و برنامه گفت : گزارش تفصیلی در اختیار اینجانب  قرار گیرد تا بهره برداری بهتری از آن صورت گیرد .

محمد زاده در ادامه گفت : امروز موضوع آیین نامه تعیین تکلیف استخدام آموزش دهنده ها در جلسه کمیسیون اجتماعی هیئت محترم دولت مورد بحث و برسی قرار خواهد گرفت و این کمیسیون اصرار برقید استمرار فعالیت آموزش دهندگان قبل از سال 92 را دارد ولی انشاالله به حول و قوه الهی سعی خواهیم کرد  این مسئله را به نفع آموزش دهندگان حل و فصل کنیم .

رئیس سازمان نهضت سواد آموزی به بخشنامه اخیر در خصوص بکارگیری حق التدریس آموزش دهندگان اشاره کرد و افزود: خوشبختانه این موضوع توانسته بخشی از دغدغه های استانی و آموزش دهندگان را حل نماید .

محمد زاده افزود : مدت کوتاهی که در خدمت همکاران سواد آموزی هستم خدارا شکر می کنم که کارها با قوت و جدیت تمام انجام می شود و جای تشکر دارد ، همچنین حضور آقایان شهریاری و اصلانی معاونین سواد آموزی ادارات کل آموزش و پرورش شهر  و شهرستانهای تهران به نمایندگی از همه استان ها در جلسات شورای معاونین  را مغتنم شمرد و افزود :انتظار می رود مسائل اجرایی سواد آموزی را به درستی در جلسه مطرح نمایند .

معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی عنوان کرد ، پیشنهاد خانم رضایی مدیر کل  دفتر برنامه ریزی دوره های سواد آموزی در خصوص پرسش مهر رئیس جمهوری محترم را پیشنهاد خوبی  دانسته و تاکید کرد ،پیگیری می کنیم تا در مراسم تجلیل از اقدامات صورت گرفته به اقدامات سواد آموزی هم توجه گردد.

محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی در پایان این جلسه به رتبه بندی معلمان اشاره کرد و تاکید نمود انشاالله هرچه زودتر این فرایند عملیاتی شود .