×
سه شنبه ٠٦ اسفند ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار اصلی 


مراسم بصیرت افزایی با حضور دکتر حبیب یاقوتی جانباز و رزمنده هشت سال دفاع مقدس در سازمان نهضت سواد آموزی برگزار شد

سردار حبیب یاقوتی یکی از جانبازان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس گفت:رشادتها و جانفشانیهای رزمندگان حاصل تربیت صحیح مادران و پدران است .

به گزارش  روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی ، نشست عمومی و بصیرت افزایی  به مناسبت اولین روز هفته دفاع مقدس با سخنرانی حبیب یاقوتی یکی از جانبازان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس  در سالن اجتماعات این سازمان برگزار شد ،

سردار حبیب یاقوتی ضمن اشاره به ایام سوگواری سرور و سالار  شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفایش ،امام حسین (ع) و حضرت ابوالفضل العباس (ع)  و شهدای کربلا را الگوی جانبازی ها و رشادتهای ایام دفاع مقدس عنوان کرد.

یاقوتی رزمنده هشت سال دفاع مقدس با اشاره به خاطره جانبازی خود و ایثارگری هایی که مادرو پدرخود در به دست آوردن مجدد سلامت جسمی اش داشت ، رشادتها و جان فشانیهای رزمندگان را حاصل تربیت صحیح مادران و پدران دانسته و پاکی زندگی ها و خلوص اعتقادها را دلیلی بر این نوع تربیت های دینی و انقلابی عنوان کرد.

 سردار یاقوتی جانباز  سر افراز دفاع مقدس ضمن  اشاره به رشادت ، جوانمردی ،ایثار و از خودگذشتگی جانبازان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس گفت: این عزیزان گمنام ترین افراد جامعه هستند .

وی در ادامه  به خطرات تهاجم فرهنگی و جنگ نرم و دفاع از دین و میهن عزیزمان اشاره کرد و همه گان را مسئول دفاع در مقابل هجمه های فرهنگی دانست.

شایان ذکر است در اولین روز هفته دفاع مقدس ، بسیجیان سازمان نهضت سوادآموزی قبل از شروع وقت اداری با زمزمه پرفیض زیارت عاشورا کار خود را آغاز کردند و با برپایی  ایستگاه صلواتی از مراجعه کنندگان و مردم پذیرایی نمودند.