×
دوشنبه ٠٥ اسفند ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار اصلی 


آیین تکریم و معارفه رئیس جدید اداره حراست سازمان نهضت سواد آموزی

آیین تکریم و معارفه رئیس جدید اداره حراست سازمان نهضت سواد آموزی با حضور محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان و دلقندی سرپرست مرکز حراست وزارتخانه برگزارشد .

به گزارش روابط عمومی  سازمان نهضت سواد آموزی ، آیین تکریم و معارفه  رئیس اداره حراست  سازمان نهضت سواد آموزی با حضور محمد زاده رئیس سازمان  نهضت سواد آموزی ، دلقندی سرپرست مرکزحراست وزارت آموزش و پرورش ،معاونان وجمعی از مدیران سازمان نهضت سواد آموزی برگزار شد  .

محمد زاده رئیس سازمان نهضت سوادآموزی در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از زحمات آقای معصوم پور که با حفظ سمت سرپرست حراست سازمان نهضت سواد آموزی را برعهده داشتند گفت: آقای معصوم پور بدون هیچ گونه چشم داشتی این مسئولیت را پذیرفته بودند و با صداقت و مردم داری هرچه تمامتر کارهای حراست و امنیت سازمان را پیش می بردند و یک محیط امن و راحتی را در سازمان ایجاد کرده بود ند وی همچنین گفت: ایجاد رضایت مندی در همکاران زیر مجموعه خود از دیگر ویژه گی های آقای معصوم پور بود .

رئیس سازمان نهضت سواد آموزی در ادامه با اشاره به سختی واهمیت کار در سواد آموزی گفت : با وجود همکاران ولایی و ارزشی در سازمان نهضت سواد آموزی ، کار در بخش حراست این سازمان برای آقای صحرابانی هموار می باشد .

محمد زاده ابرازامیدواری کرد گفت: رئیس اداره حراست سازمان  باید بتواند همچون گذشته کارهای امنیتی و حراست سازمان را با تعامل هر چه بیشتر انجام دهد .

 در ادامه جلسه دلقندی سرپرست مرکز حراست وزارت آموزش و پرورش هم ضمن تشکر از زحمات آقای معصوم پورگفت : آقای صحرابانی انشاالله بتواند با اخلاق مداری و تامل با همکاران ،کارهای حراستی و امنیتی سازمان را به درستی انجام دهد.

همچنین سرپرست مرکز حراست وزارت آموزش و پرورش در ادامه به چند شاخص حراست موفق اشاره کرد :

·        شنونده موثربودن و با حوصله درد و دل همکاران را شنیدن .

·        رازداربودن درمحرمانه نگه داشتن  اخبار و اطلاعات سازمان و همکاران.

·         تأمل و صبر را پیشه گرفتن .

·        تحقیق و تفحص پیرامون اخبار رسیده .

·        چند جانبه نگری و تک بعدی نبودن .

·        نداشتن حب و بغض .

·        مردم دار بودن و آینده پژوهی کردن و ....

در پایان  این مراسم طی لوح تقدیرازخدمات آقای معصوم پور تجلیل وهمچنین  ابلاغ آقای رمضانعلی صحرابانی به عنوان رئیس اداره حراست سازمان  نهضت سواد آموزی اعطا گردید .