×
سه شنبه ٢٩ بهمن ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار اصلی 


جلسه شورای بسیج پایگاه شهید بهشتی سازمان نهضت سواد آموزی با حضور فرمانده و اعضاء شورای بسیج این پایگاه در سازمان برگزار شد .

جلسه شورای بسیج پایگاه شهید بهشتی سازمان نهضت سواد آموزی با حضور فرمانده پایگاه و اعضاء شورای این پایگاه در سازمان نهضت سواد آموزی تشکیل شد .

 به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی درابتدای این جلسه مصطفی عطاران فرمانده پایگاه بسیج شهید بهشتی ضمن تبریک فرارسیدن هفته وحدت وپیشاپیش ولادت باسعادت حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق(ع) وهمچنین خیر مقدم و تشکر از اعضای شورای بسیج پایگاه شهید بهشتی این سازمان به بیان کرامات اخلاقی یک بسیجی واقعی پرداخت .

عطاران در رابطه با موضوع کرامات اخلاقی یک بسیجی واقعی اظهار داشت : یک بسیجی باید صادقانه عمل کند و در همین راستا افزود: راستگویی ، امانتداری ، صله رحم ، پذیرایی از میهمان ، کمک به فقرا ، جبران نیکی ها ، اذیت نکردن ، مراعت حق رفیق ، حیا و شرم ، رعایت حجاب اسلامی  و پناه بردن به قرآن و اهل بیت (ع) نیز از کرامات اخلاقی یک بسیجی به شمار می آید .

فرمانده بسیج پایگاه شهید بهشتی سازمان با بیان این مطلب که امروزه جنگ نرم مهمتر از جنگ سخت است گفت : بسیجی باید مواظب خود، خانواده و جامعه باشد تا دشمن نتواند کارهای پلیدش را به پیش ببرد و موفق شود .

مصطفی عطاران در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه اگر ما پشتوانه قرآنی نداشته باشیم به خطا می رویم افزود : از فرصت فرهنگی و معنویی که قرآن کریم و ائمه اطهار (ع) به ما آموخته اند در راستای عمل به فرهنگ قرآن و اهل بیت(ع) گام برداریم .

وی در جلسه شورای بسیج اظهار داشت : یکی از وظایف امروزی بسیجیان ارائه خدمات اجتماعی و عمومی و همچنین کمک به محرومان در سطح جامعه می باشد و در همین راستا بسیج برنامه های مختلف و خوبی را در کشور انجام داده است .

شایان ذکر است در پایان این جلسه ضمن قرائت وصیت نامه شهدای گرانقدر ، اعضاء شورای بسیج پایگاه شهید بهشتی سازمان گزارشی از فعالیت های انجام شده درطول سال و همچنین برنامه ریزی و پیشنهادات خود را در راستای هرچه بهتر شدن فعالیت های پایگاه بسیج  این سازمان ارائه نمودند .