×
سه شنبه ٢٩ بهمن ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار اصلی 


دیدار مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری با خانواده شهید سواد آموزی منصور صالحیان

همزمان با گرامیداشت هفته ی بسیج ،مدیرکل آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری همراه با معاون سوادآموزی و کارکنان اداره کل به دیدار خانواده شهید منصور صالحیان رفتند.

به گزارش  روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان "فرحناز قائد امینی" و جمعی از معاونین و کارکنان آموزش و پرورش استان به دیدار خانواده شهید منصور صالحیان رفتند.مدیر کل آموزش و پرورش استان در این دیدار خطاب به خانواده شهید اظهار داشت: خدا را شاکریم از اینکه توفیق زیارت خانواده معظم شهدا را نصیب ما نموده است و افتخار می کنیم به شما خانواده  عزیز  چرا که امنیت و آرامش کشور ما مرهون خون شهدا است.

قائد امینی در ادامه افزود،هرچه داریم از شهدا است وخدمت به خانواده شهدا وظیفه ما مسئولین است.

وی در پایان با اشاره به زندگینامه این شهید سرافراز خاطرنشان کرد، تربیت فرزند صالح میراث گرانبهای این شهید عزیز است.امیدواریم بتوانیم رهروی خوبی برای این شهدا باشیم و آرمان های شهدا را به نسل های بعدی انتقال دهیم.

معاون سواد آموزی آموزش و پرورش استان نیز ضمن اشاره به مقام شامخ شهید نزد خداوند متعال اظهار داشت: ما غبطه می خوریم از اینکه از قافله شهدا عقب ماندیم و فراموش نمی کنیم امنیت و آرامشی که اکنون در کشور ما حاکم است از برکت خون شهداست.

گفتنی است شهید منصور صالحیان، معلم نهضت سواد آموزی درتاریخ 8 اسفند 1362 در منطقه عملیاتی جزیره مجنون، به درجه رفیع شهادت نائل شد.