×
سه شنبه ٠٦ اسفند ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار اصلی 


بازدید مدیر کل سنجش و ارزشیابی تحصیلی سازمان نهضت سواد آموزی از مراکز آموزشی سواد آموزی شهرستان خمین در استان مرکزی

مدیر کل سنجش و ارزشیابی تحصیلی سازمان نهضت سواد آموزی بهمراه معاون سواد آموزی اداره کل اموزش و پرورش استان مرکزی از مراکز اموزشی سواد اموزی شهرستان خمین بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی به نقل ازروابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان خمین مهدی  نامجو منش مدیر کل سنجش و ارزشیابی تحصیلی سازمان نهضت سواد اموزی بهمراه حسین  میرزایی معاون سواد اموزی اداره کل اموزش و پرورش استان مرکزی از مراکز و کلاس های سواد آموزی شهرستان خمین بازدید کرد.

 مدیرکل دفتر نظارت سنجش و ارزیابی تحصیلی سازمان سوادآموزی کشور  هدف از این بازدید را هدف بندی بازنگری فعالیت ها و اصلاح در صورت نیاز عنوان کرد.

 مهدی نامجومنش در ادامه عنوان کرد: نظارت و ارزیابی نقش مهمی در فعالیت های سوادآموزی دارد به طوری که سوادآموزی بدون نظارت بی معنی است.

در ابتدای این بازدید نامجو منش ضمن دیدار با مدیر آموزش و پرورش شهرستان خمین  از زحمات ایشان  و همکاران سواد آموزی منطقه  در فرایند جذب و شناسایی افراد بی سواد و تحقق حجم ابلاغی تقدیر و تشکر کرد.

 در ادامه میرزایی معاون سوادآموزی اداره کل اموزش و پرورش استان  نیز با تشکر از فعالیت های  خوب مدیریت آموزش و پرورش خمین در همه زمنیه ها ,خصوصا عملکرد شهرستان را در جذب و شناسایی بسیار چشمگیر ارزیابی کرد.

وی گفت :کسب رتبه برتر استان مرکزی در حوزه ارزیابی شاخص های سواد آموزی  مرهون تلاش ها و حمایت های مدیران مناطق و همکاران پرتلاش حوزه سواد اموزی می باشد.

 نامجومنش دو روز مهمان  استان مرکزی است و طی این دو روز از چند شهرستان بازدید بعمل خواهد آورد.