×
چهارشنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار اصلی 


جلسه شورای معاونین ، مدیران و مشاوران سازمان با حضور محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی برگزار شد .

بیست و پنجمین جلسه شورای معاونین ، مدیران و مشاوران سازمان با حضور محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی بیست وپنجمین جلسه شورای معاونین ، مدیران و مشاوران سازمان به منظور اخبار و تذکرات در بعضی از امور و همچنین گزارش ماموریت استانهای قم و مرکزی برگزار گردید .

محمد زاده معاون وزیر و رییس سازمان نهضت سواد آموزی در ابتدای این جلسه  ضمن تبریک روز دانشجو یاد و خاطره شهدای دانشجو را گرامی داشت و همچنین فرارسیدن سالروز وفات کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه(س) را تسلیت گفت.

محمد زاده درادامه ضمن جدی گرفتن نظارت بر ثبت نام ها و اهمیت آزمون وبازدید ها بیان داشت : هر کجا نظارت نباشد درآنجا فساد هم به وجود می آید و هر چه نظارت جدی گرفته شود سلامت کار ما مسجل است وی ادامه داد، پاشنه آشیل سوادآموزی جدی نگرفتن نظارت ها است بنابراین معاونان محترم سواد آموزی در بازدیدها نظارت های خود را در حوزه های مرکزی به خوبی پیگیری نمایند.

رئیس سازمان نهضت سواد آموزی افزود: نقش مدرسه کانون و مرکز فرماندهی فرهنگی است بنابراین از وجود معلمان و مدیران مدارس می توانیم بهتر و بیشتر استفاده کنیم .

محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی با اشاره به تشکیل شورای پشتیبانی اظهار کرد : شورای پشتیبانی در بعضی از استان ها تشکیل نمی شود پس حتما بایستی این موضوع پیگیری شود و طی نامه ای با وزیر محترم کشور و استانداران محترم نیزهماهنگی لازم صورت گیرد .

محمد زاده با اشاره به خروج غیر متعارف نیروها افزود : خروج غیر متعارف نیروها از استان ها و همچنین شهرستانها در دستور کار قرار گیرد و این موضوع علت یابی و چاره اندیشی شود و با مدیران کل محترم آموزش و پرورش استان ها بایستی صحبت کنیم که هم در جذب و نگهداری و خروجی افراد نهایت تلاش را در جهت بهبود این موضوع انجام دهند .

معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی در ادامه این جلسه اظهار داشت : امسال با توجه به فرارسیدن چهلمین سالروز نهضت سواد آموزی گزارش های لازم درحوزه سواد آموزی به خوبی آماده  تا جهت بهره برداری هرچه بهتر به دفتر آمار نهاد ریاست جمهوری ارسال شود.

وی درادامه گفت: سازمان آموزش بزرگسالان نیز توسط وزیر محترم آموزش و پرورش جناب آقای حاجی میرزایی در هئیت دولت مطرح شد ومورد استقبال هیئت محترم دولت قرار گرفت وهمچنین طی یک نامه ای توسط آقای الهیاری آماده شد تا در شورای عالی اداری تصویب شود.