×
چهارشنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار اصلی 


مهدی نامجو منش مدیر کل سنجش و ارزشیابی تحصیلی سازمان نهضت سواد آموزی بازدید مدیر کل سنجش و ارزشیابی تحصیلی سازمان نهضت سواد آموزی از مراکز آموزشی سواد آموزی شهرستان خمین

مدیرکل سنجش و ارزشیابی تحصیلی سازمان نهضت سوادآموزی کشور به همراه معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی از کلاسهای سوادآموزی شهرستان دلیجان بازدید نمود .

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی به نقل ازروابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان دلیجان ،  مدیرکل سنجش و ارزشیابی تحصیلی سازمان نهضت سوادآموزی کشور به همراه معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی از کلاسهای سوادآموزی شهرستان دلیجان بازدید نمود.

مهدی  نامجو منش ، مدیرکل سنجش و ارزشیابی تحصیلی سازمان نهضت سوادآموزی کشور  در بازدید از کلاسهای سوادآموزی در شهرستان دلیجان  با اشاره به اهمیت امر سواد آموزی و لزوم برنامه ریزی دقیق و مدون برای ریشه کنی بیسوادی ، خواستار آسیب شناسی توسعه امر سواد آموزی و طرح های مورد اجرا در سطح شهرستان شد.

وی در این بازدید ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های سوادآموزی در این شهرستان و اعلام رضایت در خصوص حجم ابلاغی و تشکیل کلاسها ،  موفقیت در رسالت سواد آموزی را مستلزم مشارکت کاربردی همه نهاد های مرتبط دانست و بر مشارکت تمامی دستگاهها در این امر مهم  تاکید کرد .

وی یکی از سیاستهای دولت را اجرا و عملیاتی نمودن راهکارها در سه سطح سواد آموزی ، تحکیم و انتقال به موفقیت تا ریشه کنی بیسوادی اعلام کرد و خواستار پیگیری این امر توسط فرمانداری و آموزش و پرورش شد .

میرزایی معاون سوادآموزی اداره کل اموزش و پرورش استان  نیز با تشکر از فعالیت های انجام شده در همه زمینه های سواد آموزی، عملکرد مناطق استان را در جذب و شناسایی بسیار چشمگیر ارزیابی کرد.

وی گفت :کسب رتبه برتر استان مرکزی در حوزه ارزیابی شاخص های سواد آموزی  مرهون تلاش ها و حمایت های مدیران مناطق و همکاران پرتلاش حوزه سواد آموزی می باشد.