×
چهارشنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار اصلی 


مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی : تحول و پویایی هر سازمانی به توانمندی نیروی انسانی آن بستگی دارد

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت:کارکنان، گرانبهاترین سرمایه ی یک سازمان هستند و تحول و پویایی هر سازمان، به میزان توانمندی نیروی انسانی آن سازمان بستگی دارد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی به نقل از معاونت سواد آموزی خراسان جنوبیدوره ضمن خدمت مدیریت منابع انسانی با هدف گسترش سوادآموزی و بهره مندی همگان از فرصت یادگیری مادام العمربا حضور رؤسا ، کارشناس مسئولان و کارشناسان سوادآموزی خراسان جنوبی به مدت 16 ساعت برگزار شد.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی اظهار کرد: کارکنان، گرانبهاترین سرمایه یک سازمان هستند. و تحول و پویایی هر سازمان، به میزان توانمندی نیروی انسانی آن سازمان بستگی دارد.

واقعی با یادآوری اینکه، همکارانی که در حوزه ی آموزش بزرگسالان مشغول به فعالیت اند، باید از تخصص بسیار بالایی برخوردار باشند ادامه داد: همکاران،زمینه بهره مندی همگان از نعمت سواد را به منظور برقراری عدالت آموزشی در جامعه،فراهم نمایند .

دبیر شورای پشتیبانی سوادآموزی استان" با اشاره به میانگین باسوادی بالا در خراسان جنوبی ، جذب سواد آموزان را برای همکاران و آموزش دهندگان  دشواردانست و افزود : برنامه ریزی شود تا سوادآموزان در کنار آموزش دوره های سوادآموزی، مهارت شغلی نیز یاد بگیرند؛ تا موجب انگیزه بیشتر برای حضور در کلاس و بهبود شرایط کسب و کار و معیشت آنان شود.

مرتضوی معاون سوادآموزی آموزش و پرورش خراسان جنوبی نیز گفت:

 در راستای گرامیداشت چهلمین سالگرد تأسیس نهضت سواد آموزی و نکو داشت هفته ی سواد آموزی ،برنامه های ویژه ای در نظر داریم که از جمله  مهمترین آن تبیین دستاورد های 40 ساله ی سازمان نهضت سواد آموزی از تریبون های مختلف و برگزاری برنامه ی محوری به منظور تجلیل از چهره های موفق و پیشکسوتان سواد آموزی می باشد.