×
دوشنبه ٠٥ اسفند ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار اصلی 


رییس سازمان نهضت سوادآموزی کشور در استان همدان عنوان کرد: یادواره شهدا فرصت خوبی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است

رییس سازمان نهضت سوادآموزی کشور گفت: یادواره شهدا فرصت خوبی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی به نقل از  اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، محمدزاده در اولین یادواره شهدای سوادآموزی استان همدان با بیان این که یادواره شهدا فرصت خوبی برای ترویج فرهنگ شهادت، جهاد و ایثار است، اظهار کرد: برگزاری این گونه یادواره ها و تکریم از خانواده های شهدا  کمترین کاری است که ما می توانیم انجام دهیم.

   وی اقتدار و عظمت نظام مقدس جمهوری اسلامی را مرهون خون شهدا دانست و خاطرنشان کرد: اگر شهدا نبودند، امنیت پایدار در کشور ما حاصل نمی شد.

   محمدزاده با اشاره به این که رمز موفقیت شهدا اعتقاد راسخ، تأسی از اهل بیت(ع)، گوش به فرمان امام(ره) بودن و اتحاد در جبهه ها بود، تصریح کرد: وظیفه ما امروز عمل به وصیت شهدا و حرکت در مسیری است که آنها پیمودند.

   رییس سازمان نهضت سوادآموزی کشور در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره موفقیت های نظام در حوزه سوادآموزی، گفت: پوشش بیش از 95 درصد سوادآموزان در کشور از دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی است.

   محمدزاده با قدردانی از تلاش های صورت گرفته در دستگاه تعلیم و تربیت استان برای توسعه سوادآموزی، ابراز امیدواری کرد: استان همدان در این حوزه موفق عمل کرده و از جایگاه ممتازی برخوردار است.