×
شنبه ١٦ فروردين ١٣٩٩
صفحه اصلی > اخبار اصلی 


هرمز نوروزی فرد معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان کرمانشاه: ضرورت گسترش، توسعه و تقویت فرهنگ مطالعه و کتاب­خوانی در جامعه هدف

معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان کرمانشاه بر ضرورت گسترش، توسعه و تقویت فرهنگ مطالعه و کتاب­خوانی در جامعه هدف تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی به نقل ازاداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه به نقل از معاونت سوادآموزی، هرمز نوروزی فرد در جلسه فعالان سوادآموزی آموزش و پرورش  ناحیه 3 شهر کرمانشاه گفت: یکی از سیاست‌های ابلاغی سازمان نهضت سوادآموزی در سال­‌های اخیر گسترش، توسعه و تقویت فرهنگ مطالعه و کتاب­خوانی در بین مخاطبان و اعضای خانواده­‌ها به ویژه جامعه هدف می‌­باشد که حوزه معاونت سوادآموزی استان توفیق داشته این مهم را با برنامه­‌ریزی هدفمند به مرحله اجرا رسانده و اوقات فراغت اعضای خانواده را در امر مطالعه و کتاب‌خوانی فراهم نماید.

وی افزود: طرح خواندن با خانواده یکی از موفق­‌ترین شاخص‌­های 20 گانه­‌ای می­باشد که هر ساله از طرف سازمان نهضت سوادآموزی مورد ارزیابی قرار گرفته که آموزش و پرورش استان در این زمینه تمام مساعی خویش را جهت اجرای مطلوب آن به ‌کار گرفته است.

نوروزی  فرد اظهار داشت: انتظاری که از شما فعالان و تلاشگران عرصه تعلیم و تربیت در آموزش بزرگسالان داریم این است که خود را آراسته به علم روز گردانید و تغییرات و رشد علمی را مدیریت، اجرا و کنترل نموده و با بهره‌­گیری مطلوب از کلاس‌های توانمندسازی­‌های فصلی در راهنمایی و هدایت سوادآموزان و اعضای خانواده اهتمام ویژه به عمل آورید.

شایان ذکر است در پایان نشست هدایایی در راستای تقدیر و تجلیل از فعالان عرصه تعلیم و تربیت در آموزش بزرگسالان و تقویت و توسعه فرهنگ مطالعه اهدا شد.