معاون سواد آموزی آذربایجان غربی: کارگاه آموزشی و توجیهی مدیران مراکز یادگیری محلی سوادآموزی جنوب استان برگزار شد
صمیمی :انتخاب شعار «حمایت از تولید» از سوی مقام معظم رهبری (مدظلّه العالی) تنها تکیه بر مسائل اقتصادی ومالی نیست بلکه آنچه که مهم است تولید علم وافزایش کیفیت در تولید در خروجی آموزش و پرورش وافزایش میزان زمان مناسب در دستیابی به نتایج علمی وانجام عمل در کارهاست.
١٤:٥١ - سه شنبه ٣ ارديبهشت ١٣٩٨ادامه خبر >>

میرزایی معاون سواد آموزی استان مرکزی : 100 درصد اهداف در برنامه عمل و نمایه فرهنگی اجتماعی استانداری مرکزی محقق شد
معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان مرکزی: باتوجه به اقدامات انجام شده توسط معاونت سوادآموزی و ارزیابی شاخص های برنامه عمل و نمایه فرهنگی و اجتماعی استان توسط استانداری، این معاونت موفق به تحقق 100 درصدی اهداف و کسب رتبه برتر استان شد.
١٥:١٣ - دوشنبه ٢ ارديبهشت ١٣٩٨ادامه خبر >>

مرتضوی معاون سوادآموزی خراسان جنوبی : طرح آموزش توانمندسازی آموزش دهندگان بصورت قطبی درخراسان جنوبی اجرامی شود.
مرتضوی معاون سواد آموزی خراسان جنوبی :کلاس های سوادآموزی باید به صورت پویا و فعال با مشارکت سوادآموزان اداره شودو آموزش مهارت های اساسی زندگی در کلاس های سوادآموزی ، نقطه اتکاء و خود باوری سوادآموزان است.
١٤:٣٦ - دوشنبه ٢ ارديبهشت ١٣٩٨ادامه خبر >>

مرآت امین الرعایا معاون سوادآموزی استان یزد: تلاش می کنیم عدالت آموزشی را در مورد زنان و مردان استان و زنان شهری و روستایی برقرار نماییم
امین الرعایا معاون سوادآموزی : : کار سوادآموزی کاری بسیار شیرین ولی سخت است و با توجه به اینکه بی سوادان باقیمانده استان کم و پراکنده هستند طبق مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی تمام دستگاه های دولتی باید به سوادآموزی کمک نمایند.
٠٩:٢٤ - دوشنبه ٢ ارديبهشت ١٣٩٨ادامه خبر >>

کارگاه آموزشی کارآفرینی ویژه آموزش دهندگان و سوادآموزان در استان یزد برگزارشد
کارگاه آموزشی کارآفرینی با رویکرد ویژه به خلاقیت و ایده پردازی با حضور جمعی از آموزش دهندگان و سوادآموزان در محل مرکز یادگیری محلی خزعلی برگزار گردید.
١٥:٢٥ - شنبه ٣١ فروردين ١٣٩٨ادامه خبر >>

سیروس محمدی معاون سواد آموزی گیلان: توجه به علایق و نیاز امروز سوادآموزان، از بارزترین ویژگی های طرح های سوادآموزی است.
معاون سوادآموزی استان گیلان گفت: حجم ابلاغی طرح توسعه سواد زنان و دختران روستایی و عشایری در استان، 300 نفر تعیین شده است.
١٥:٢١ - شنبه ٣١ فروردين ١٣٩٨ادامه خبر >>

سماعیل ادهم، معاون سوادآموزی استان سمنان گفت :برای اولین بار برگزار می شود جشنواره الگوی برتر تدریس حوزه سوادآموزی
معاون سواد آموزی استان سمنان : در تیرماه الگوهای مکتوب پذیرش شده بررسی و در مرداد ماه الگوهای پذیرفته شده به صورت عملی توسط آموزش دهندگان ارایه و در شهریورماه نفرات برتر معرفی خواهند شد.
١٥:١٤ - شنبه ٣١ فروردين ١٣٩٨ادامه خبر >>

قاسمی نیا معاون سوادآموزی استان قم :جشنواره الگوهای برترتدریس دوره های سوادآموزی وانتقال ویژه آموزش دهندگان برگزارمی شود
معاون سواد آموزی استان قم: یکی ازراه کارهای موثر نگهداشت سوادآموزان در طرح ها ؛ برنامه ها و کلاس های نهضت سوادآموزی وکیفیت آموزش ها وپایداری آموخته های سوادآموزان به چگونگی روش تدریس آموزش دهندگان ارتباطی مستقیم دارد.
١٤:٤٩ - شنبه ٣١ فروردين ١٣٩٨ادامه خبر >>

خدابنده لومعاون سوادآموزی استان همدان خبرداد :برگزاری جشنواره الگوهای برتر تدریس آموزش‌ دهندگان سوادآموزی استان
خدابنده لو افزود: در این جشنواره 50 نفر از آموزش دهندگان فعال که به مرحله استانی راه می یابند، در برنامه های دوره های سوادآموزی و انتقال با توجه به علاقه مندی و بر اساس شرایط با رعایت حجم تعیین شده شرکت خواهند کرد.
١١:٠٩ - شنبه ٣١ فروردين ١٣٩٨ادامه خبر >>

سرپرست معاونت سوادآموزی کردستان: آموزش دهندگان کلاس های سواد آموزی در جشنواره الگوهای برتر تدریس شرکت می کنند
سرپرست معاونت سوادآموزی آموزش و پرورش کردستان گفت: آموزش دهندگان فعال در برنامه های سواد آموزی در جشنواره الگوهای برتر تدریس مواد درسی دوره های سوادآموزی و انتقال شرکت می کنند.
١١:٠٤ - شنبه ٣١ فروردين ١٣٩٨ادامه خبر >>

حیدری معاونت محترم سواد آموزی استان ایلام :ستاد بهبود کیفیت سواد آموزی موسیان با حضور مسئولین استانی تشکیل جلسه داد.
در این جلسه سمیه حیدری معاون سوادآموزی استان ایلام با قدردانی از زحمات نیروهای اداری و آموزش دهندگان گفت: کار کردن در حوزه سوادآموزی به دلیل شرایط خاص آن بسیار سخت است و به جرأت می توان گفت که یک کارجهادی می باشد.
٠٩:٤٨ - شنبه ٣١ فروردين ١٣٩٨ادامه خبر >>

معاون پرورشی و فرهنگی و سرپرست معاونت سوادآموزی خوزستان: رقابت بیش از 6 هزار آموزش دهنده سوادآموزی در جشنواره الگوهای برتر تدریس
معاون پرورشی و فرهنگی و سرپرست معاونت سوادآموزی آموزش و پرورش خوزستان از رقابت 6 هزار و 700 آموزش دهنده سوادآموزی در جشنواره الگوهای برتر تدریس خبر داد.
٠٩:٤٤ - شنبه ٣١ فروردين ١٣٩٨ادامه خبر >>

آری نیمه شعبان است روزی که مهدی موعود متولد شد و برای همیشه نور امیدی در دل مومنان روشن گردید.
امروزعالم در حال سرور است. آسمانیان هم در شادمانی‌اند همه به هم تبریک می‌گویند . امروز روز تولد امام زمانمان است، کسی که در نبودنش نیز هست و به اذن خداوند ما را هرگز رها نکرده است و ما هر روز و هر ساعت و حتی هر ثانیه در آرزوی زیارت رخ چون خورشیدش، دست بر آسمان داریم و در محمل نیاز، از پروردگار بلند مرتبه، ظهور پرشکوه او را تمنا می‌کنیم.
٠٩:٢٧ - شنبه ٣١ فروردين ١٣٩٨ادامه خبر >>

معاون سوادآموزی کهگیلویه وبویراحمد: نخستین جشنواره الگوهای برتر تدریس برای آموزش دهندگان سوادآموزی کهگیلویه وبویراحمد برگزار می شود
معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: جشنواره الگوهای برترتدریس با هدف تقویت فرایند آموزشی در دوره های سوادآموزی -بهبود و ارتقاء دانش شغلی و تخصصی آموزش دهندگان برگزار می شود
١٢:٣٧ - چهارشنبه ٢٨ فروردين ١٣٩٨ادامه خبر >>

سالروز ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان را گرامی می داریم
حضرت علی اکبر(ع) به عنوان جوانی آگاه، ولایتمدار و با بصیرت، الگویی ارزشمند برای جوانان غیور ایران اسلامی است و شجاعت و دلاوری حضرت علی اکبر(ع) و رزم آوری و بصیرت دینی و سیاسی آن حضرت، در سفر کربلا به ویژه در روز عاشورا تجلی کرد.
٠٨:٤٨ - چهارشنبه ٢٨ فروردين ١٣٩٨ادامه خبر >>

معاون سوادآموزی آموزش و پرورش فارس خبر داد: 15 هزار سواد آموز در استان فارس تحت پوشش طرح آموزش عملی نماز قرار گرفتند
معاون سوادآموزی آموزش و پرورش فارس :طرح آموزش عملی نماز یا " نماز کلید بهشت" در 21شهرستان و منطقه در فارس برگزار شد و حدود 15 هزار سوادآموز تحت پوشش این طرح قرار گرفتند.
٠٨:٣٦ - چهارشنبه ٢٨ فروردين ١٣٩٨ادامه خبر >>

سید غلامحسین گنجی معاون سوادآموزی استان اردبیل برگزاری جشنواره الگوی برتر تدریس آموزش دهندگان دوره های سوادآموزی وانتقال
معاون سوادآموزی استان اردبیل گفت: این جشنواره براساس اهداف وماموریت های سوادآموزی درسطح استان وبا ارائه الگوی تدریس دریکی از6ماده درسی دوره های سوادآموزی وانتقال اجرا می شود.
٠٨:٣٠ - چهارشنبه ٢٨ فروردين ١٣٩٨ادامه خبر >>

معاون سواد آموزی استان خراسان رضوی :جلسه ستاد برگزاری اولین جشنواره الگوهای برتر تدریس سوادآموزی برگزارشد
مصطفی اسدی معاون سوادآموزی :جشنواره الگو های برتر تدریس در سواد آموزی با هدف تقویت فرایند های آموزشی و به جهت بهبود و ارتقاء شغلی و تخصصی آموزش دهندگان برگزارخواهد شد.
١٦:٠٤ - يکشنبه ٢٥ فروردين ١٣٩٨ادامه خبر >>

سیروس محمدی معاون سوادآموزی استان گیلان گفت: برگزاری دوره های توانمندسازی از راه های تحقق اهداف آموزشی است.
محمدی :یکی از اهداف اجرای طرح توسعه سواد، گسترش عدالت آموزشی در اقشار مختلف جامعه و توانمند سازی آنان برای زندگی بهتر است.
١٤:٤٠ - يکشنبه ٢٥ فروردين ١٣٩٨ادامه خبر >>

معاون سوادآموزی استان همدان: اجرای طرح شتاب‌بخشی به سوادآموزی بزرگسالان در مناطق عشایری استان همدان
معصومه خدابنده لو در گردهمایی رؤسا و کارشناسان سوادآموزی استان گفت: 133 هزار نفر عشایر بی سواد و کم سواد کشور تا سال 1400 آموزش خواهند دید.
١٤:٣٥ - يکشنبه ٢٥ فروردين ١٣٩٨ادامه خبر >>

معاون سوادآموزی استان قم: ارتقای سلامت جامعه با افزایش سطح آگاهی و پیشگیری و پرهیز از استعمال دخانیات در همه اقشار است
قاسمی نیا معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان قم با اشاره به سال رونق تولید، اظهار کرد: آموزش و پیشگیری از آسیب های اجتماعی از جمله مصرف دخانیات، را کاهش داده و زمینه ساز رشد و شکوفایی و موفقیت افراد جامعه در امر کار و تولید خواهد شد.
١٥:٢٥ - شنبه ٢٤ فروردين ١٣٩٨ادامه خبر >>

معاون سوادآموزی استان قم : توجه به نظارت و کیفیت با همت و تلاش بیشتر راهبرد فعالیت های جدید سواد آموزی قم
قاسمی نیا گفت :توجه به نظارت و کیفیت فعالیت ها وطرح های سوادآموزی با همت و تلاش بیشتر راهبرد برنامه ها در سال جدید تعیین می شود و باید برای رسیدن به اهداف آن با روحیه بسیجی و جهادی و کار بیشتر تلاش و همت شود.
١٥:٢٠ - شنبه ٢٤ فروردين ١٣٩٨ادامه خبر >>

معاون سوادآموزی کهگیلویه وبویراحمد : برنامه آوای سوادآموزی در صدای مرکز کهگیلویه وبویراحمد به مدت هزار500دقیقه پخش شد
سیدحمدالله خواهش نیک گفت: برنامه آوای سواد آموزی شامل اطلاع رسانی-تبیین وترویج فرهنگ سوادآموزی برای جذب بی سوادان با مشارکت آموزش وپرورش استان وصدا وسیمای مرکز کهگیلویه وبویراحمد تهیه وپخش شد.
١٥:١٤ - شنبه ٢٤ فروردين ١٣٩٨ادامه خبر >>

معاون سواد آموزی فارس: برگزاری جشنواره الگوهای برتر تدریس ویژه آموزش دهندگان سواد آموزی همزمان با سراسر کشور در فارس
جشنواره الگوهای برتر تدریس در راستای تقویت فرایندهای آموزشی مورد استفاده در برنامه های سوادآموزی، بهبود و ارتقاء دانش شغلی و تخصصی آموزش دهندگان همچنین ورود روش های تدریس نوین در آموزش و پرورش فارس برگزار می گردد.
١٥:٠٦ - شنبه ٢٤ فروردين ١٣٩٨ادامه خبر >>

بیانیه مرکز مقاومت بسیج فرهنگیان در محکومیت طرح دولت آمریکا مبنی بر قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست سازمان‌های تروریستی
مرکز مقاومت بسیج فرهنگیان در محکومیت طرح دولت آمریکا مبنی بر قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست سازمان‌های تروریستی بیانیه‌ای منتشر کرد.
١٠:٢٩ - چهارشنبه ٢١ فروردين ١٣٩٨ادامه خبر >>


2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>