×
چهارشنبه ٠٩ بهمن ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار اصلی 


جلسه فصلی روسای ادارات ، کارشناس مسئولان و کارشناسان شهرستان و مناطق استان یزد به میزبانی شهرستان میبد برگزار شد .

باید در چهلمین سال تاسیس،عملکرد 40 ساله نهضت سوادآموزی را به نحو مطلوب اطلاع رسانی نماییم.

  به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی به نقل از معاونت سواد آموزی استان یزد :جلسه فصلی روسای ادارات ، کارشناس مسئولان و کارشناسان شهرستان و مناطق استان یزد به میزبانی شهرستان میبد برگزار شد .

مرآت امین الرعایا معاون سوادآموزی استان با بیان عملکرد سوادآموزی استان در 40 سال گذشته  گفت: در آستانه چهلمین سال فرمان تاریخی بنیانگذار فقید انقلاب امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل نهضت سوادآموزی، باید در چهلمین سال تاسیس،عملکرد 40 ساله نهضت سوادآموزی را به نحو مطلوب اطلاع رسانی نماییم.ایشان نهضت سواداموزی را از برکات انقلاب اسلامی دانست و گفت: بی شک درایت معمار انقلاب اسلامی در تشکیل نهضت سوادآموزی در سال اول پیروزی انقلاب نشان دهنده اهمیت نقش باسوادی بود.

معاون سوادآموزی استان ابراز امیدواری نمود با تدوین یک برنامه اصولی و به دور از شعارزدگی بتوانیم تاثیرات این نهاد را در جامعه بیان نمود . برپایی نمایشگاه دستاوردها، برگزاری نشست های خبری ، استفاده بهینه از فضای رسانه های دیداری و شنیداری و برگزاری برنامه های نکوداشت با حضور مردم و مسئولین می تواند از راه کارهای خوب جهت بیان عملکرد سوادآموزی باشد.