دوشنبه ٢٣ تير ١٣٩٩
صفحه اصلی > اخبار اصلی 


معاونت سواداموزی آموزش و پرورش استان البرز خبرداد: فراخوان مسابقه انشاء نویسی با موضوع پرسش مهر ریاست جمهوری در هفته سوادآموزی

به گزارش معاونت سوادآموزی، به مناسبت گرامیداشت هفته سوادآموزی مسابقه انشاء نویسی با بهره گیری از پرسش مهر ریاست جمهوری در بین مخاطبان کلاس های دوره انتقال برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی به نقل از روابط عمومی معاونت سواد آموزی البرز جاوید نسب با اعلام این خبر افزود: هدف از این جریان مهم فرهنگی، حساس نمودن سوادآموزان پیرامون مسائل اجتماعی و ملی، تقویت فرهنگ مطالعه، بهبود وضعیت نوشتاری، روحیه مشارکت جویی، اعتماد به نفس و خودباوری در بین مخاطبان می باشد.

ایشان خاطر نشان کرد: هر قدر شناخت جامعه هدف و خانواده آنان از مسائل فرهنگی، اجتماعی و مباحث روز جامعه بیشتر شود، سطح مشارکت معنا دارآنان به مباحث عمومی و اجتماعی نیز ارتفاء می یابد.

وی تصریح کرد: اجرای مسابقه در همه مناطق و شهرستان ها در هفته نکوداشت سوادآموزی ( یکم تا هفتم دی ماه ) در همه  کلاس های دوره انتقال برگزار می گردد.

جاوید نسب در ادامه اضافه کرد: انتظار می رود روسای ادارات سوادآموزی مناطق و شهرستان ها ی تابعه با استفاده از ظرفیت های درون سازمانی و برون سازمانی، برنامه ریزی و تبلیغات لازم، شرایطی فراهم نمایند که تمامی سوادآموزان دوره انتقال در این مسابقه شرکت نمایند.

وی در پایان گفت: 10 درصد دست نوشته های برتراستان برای بررسی و انتخاب نفرات برتر ملی به سازمان نهضت سواداموزی، ارسال خواهد شد.