×
چهارشنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار اصلی 


سیروس محمدی معاون سوادآموزی استان گیلان زنده نگهداشتن راه و منش این فرمانده قهرمان را از وظایف همگان دانست

فرماندار رودسر گفت: تخصیص اعتبار به برنامه های سوادآموزی، سرمایه گذاری برای کشور است.

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی به نقل از

کارشناس ترویج سوادآموزی، حسین اسمعیل پور فرماندار شهرستان رودسر با حضور در جلسه بهبود کیفیت سوادآموزی، ضمن تبریک سالروز تشکیل نهضت سوادآموزی گفت: در مبارزه با بی سوادی، همه دستگاه های شهرستان باید با آموزش و پرورش همکاری لازم را داشته باشند. وی افزود: تاثیرات نعمت سواد در کاهش آسیب های اجتماعی بر کسی پوشیده نیست. نماینده عالی دولت در رودسر گفت: ارائه بسته های تشویقی در ایجاد انگیزه در افراد بی سواد و آموزش دهندگان بسیار تاثیرگذار خواهد بود و باید عوامل برانگیزاننده در برنامه های سوادآموزی افزایش یابد.اسمعیل پور تصریح کرد: فرمانداری رودسر برای آموزش دهندگان و افراد بی سوادی که در کلاس های سوادآموزی ثبت نام کردند و نمره قبولی را کسب کرده اند بسته های تشویقی ارائه خواهد داد.

سیروس محمدی معاون سوادآموزی استان ضمن تسلیت و تبریک شهادت سردار سلیمانی، زنده نگهداشتن راه و منش این فرمانده قهرمان را از وظایف همگان دانست. وی ضمن بیان اینکه در جمعیت باسوادی شهرستان رودسر در پایان سال 97، 97/4 درصد است افزود: حجم ابلاغی دوره های سوادآموزی شهرستان را 50 نفر بوده که تاکنون94 درصد تحت پوشش قرار گرفته است. محمدی خاطرنشان کرد: سازمان با اجرای طرح های مختلف مانند طرح آموزش تبلت، آموزش مقدماتی رایانه، تولید محتوای آموزشی با توجه به علایق، مشاغل و نیاز سوادآموزان، توزیع اقلام آموزشی و لوازم تحریر به صورت رایگان و... در صدد افزایش انگیزه در بین سواداموزان است.

معاون سوادآموزی استان ضمن تقدیر و تشکر از حمایت فرمانداری شهرستان گفت: حمایت و همراهی اعضای شورای پشتیبانی می تواند بازوان آموزش و پرورش در مباره با بی سوادی باشد.

 در ابتدای این جلسه خانم دانا مدیر آموزش پرورش شهرستان رودسر نیز گزارش اجمالی از وضعیت برنامه های در حال اجرای آموزش و پرورش به ویژه حوزه سوادآموزی بیان کرد.