×
دوشنبه ١١ فروردين ١٣٩٩
صفحه اصلی > اخبار اصلی 


دعوت برای حضور پرشور ملت قهرمان و شهید پرور ایران اسلامی در راهپیمایی روز 22 بهمن

دعوت برای حضور پرشور ملت قهرمان و شهید پرور ایران اسلامی در راهپیمایی روز 22 بهمن و روز سیلی محکم به آمریکای جنایتکار

 بسم الله الرحمن الرحیم

دعوت برای حضور پرشور ملت قهرمان و شهید پرور ایران اسلامی در راهپیمایی روز 22 بهمن و روز سیلی محکم به آمریکای جنایتکار

ما کارکنان نهضت سوادآموزی دوشادوش با مردان غیور و شیر زنان ایران اسلامی با لبیک گفتن به ندای نائب امام زمانمان جهت حضور در راهپیمایی روز یوم الله 22بهمن، عزت و استقلال و اقتدار کشورمان را رقم خواهیم زد و استعمارگران و چپاولگران ستمکار را مجبور به خروج از این منطقه خواهیم نمود.

براین باور هستیم ملت بزرگ و غیور انقلاب اسلامی ایران با حضور در راهپیمایی به ویژه در چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ، از خون های پاک شهدا به ویژه خون مطهر سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی ویاران شهیدش تجلیل نموده وبا تهاجم فرهنگی و تبلیغاتی وسیع دشمن مقابله خواهد کرد.

بیش از چهار دهه از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران گذشت ، انقلاب بی بدیلی که نور امید را در دل‌های مسلمانان و مستضعفان جهان روشن کرد و ارز‌ش‌های الهی و تعالیم نورانی اسلام را در جهان کفر زده و دنیای تاریک مادیّت احیا نمود. این انقلاب عظیم موجب شد ملت استبداد زده ایران، به هویت اسلامی خود دست یابد و عظمت و شکوه خود را به رخ جهانیان کشد و این واقعیت بزرگ را به جهانیان اعلام کند که می‌توان بدون وابستگی به شرق و غرب نیز در مسیر رشد و بالندگی گام نهاد و علیرغم همه تهدیدها و تحریم ها، راه سعادت و کمال را پیمود.

درپایان از امت حزب الله و همیشه در صحنه ایران اسلامی دعوت می شود همچون سال های گذشته حضوری پر شور و شکوه در راهپیمایی دشمن شکن 22بهمن امسال داشته وبا این حضور آگاهانه ضمن تجدید میثاق با آرمان های نظام سر بلند مان ،امام راحل(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای (مداظله العالی) بار دیگر موجبات یاس دشمنان ودررأس آن ،آمریکای جنایتکار و صهیونیست وشادی دوستان و همران نظام مقدس جمهوری اسلامی را فراهم سازند.

شاپور محمد زاده

معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سوادآموزی