×
دوشنبه ١١ فروردين ١٣٩٩
صفحه اصلی > اخبار اصلی 


سی ودومین جلسه شورای معاونان و مدیران سازمان به ریاست معاون وزیر و رئیس سازمان برگزار شد

بایستی سواد آموزی به عنوان یک مسئله در آموزش و پرورش مطرح شود و این امر مورد اهتمام استانها و مناطق سواد آموزی نیز قرار گیرد تا انشالله همه بتوانیم هرچه زودتر بی سوادان گروه هدف را به سرانجام برسانیم.

به گزارش روابط عمو می سازمان نهضت سواد آموزی آقای محمدزاده  ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا به خصوص شهید حاج قاسم سلیمانی و آرزوی سلامتی و طول عمر با عزت برای مقام معظم رهبری ضمن تبریک سالروز ولادت با سعادت حضرت  فاطمه زهرا" س "و روز مادر و سالروز میلاد بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، ابراز امیدواری کرد که همه ما از رهروان اصلی این بانوی گرانقدر وفرزند ایشان حضرت امام خمینی (ره ) باشیم .

محمد زاده در ادامه صحبت های خود ضمن اشاره به بخشی از  وصیت نامه شهید سلیمانی بیان داشت: این شهید عزیز در وصیت نامه خود ولایت فقیه را تنها نسخه نجات بخش این امت دانستند واینکه نباید ولی فقیه و خیمه ولایت را رها کنیم و حرمت مقام معظم رهبری را حرمت مقدسات بشماریم و اینکه شهدا محور عزت و کرامت ماهستند . امروز جمهوری اسلامی ایران سر بلند ترین دوران خود را طی می کند .

معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی ضمن تاکید بر حضور گسترده در انتخابات روز جمعه دوم اسفند ماه به فرمایشات و بیانات مقام معظم رهبری در این خصوص اشاره کردن. در ادامه به  مسئله طرح معامله قرن اشاره کرده و گفتند: این طرح با حمایت و پشتیبانی آمریکای جنایتکار و پشتیبانی کشورهای عرب منطقه مطرح شده است و جامعه جهانی با آن مخالفت نمود و قطعاً منجر به شکست است .

محمد زاده در ادامه جلسه به حضور مقام عالی وزارت در نشست صمیمی ایشان با کارکنان حوزه ستادی سازمان اشاره کرد و گفت: آقای حاجی میرزایی مطالب ارزشمندی را در این نشست بیان داشتند و بایستی همه موارد مطرح شده را به عنوان مصوبه تلقی کرده و پیگیری شود .

محمد زاده به بحث برگزاری آزمون آموزش دهنده های مشمول استخدام اشاره کرد و گفت : در حال پیگیری هستیم که انشالله همه آموزش دهنده های عزیز مشمول این طرح در فرصت مناسب تعیین شد، در این آزمون شرکت کنند.

محمد زاده ضمن اشاره به گردهمایی آتی معاونین سواد آموزی استان ها که در روزهای چهاردهم و پانزدهم اسفند ماه برگزار خواهد شد  حتماً چند موضوع و چالش سواد آموزی در قالب کارگروه ها مورد بحث و بررسی قرار گیرد و نتایج آن بتواند در فرایند سواد آموزی بکار گرفته شود .

محمد زاده اظهار داشت بایستی سواد آموزی به عنوان یک مسئله در آموزش و پرورش مطرح شود و این امر مورد اهتمام استانها و مناطق سواد آموزی نیز قرار گیرد تا انشالله همه بتوانیم هرچه زودتر بی سوادان گروه هدف را به سرانجام برسانیم.