×
شنبه ٢٧ مهر ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار اصلی 


معاون سوادآموزی دردوره‌ی آموزشی تربیت مدرسان دوره‌های سواد آموزی استان زنجان: هدف از این دوره‌ی آموزشی، توانمندسازی آموزش‌دهندگان سوادآموزی استان می‌باشد.

معاون سواد آموزی افزود: دوره‌ی آموزشی تربیت مدرس با هدف توانمندسازی آموزش‌دهندگان سوادآموزی برای دروس فارسی، ریاضی، قرآن، فرهنگ اسلامی، علوم تجربی و علوم اجتماعی از روز سه شنبه 18تیرماه به مدت 3 روز برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی به نقل از روابط عمومی معاونت سوادآموزی زنجان  هادی احمدنیا در جلسه‌ی دوره‌های سوادآموزی استان زنجان که در باشگاه فرهنگیان برگزار شد، گفت: این دوره در قالب ارائه‌ی آموزش به مدرسان­ برای برگزاری کارگا‌ه‌های آموزشی فصلی برای 639 نفر آموزش‌دهنده  در استان اجرا می‌شود.
معاون سواد آموزی افزود:  دوره‌ی آموزشی تربیت مدرس با هدف توانمندسازی آموزش‌دهندگان سوادآموزی برای  دروس فارسی، ریاضی، قرآن، فرهنگ اسلامی، علوم تجربی و علوم اجتماعی  از روز سه شنبه 18تیرماه به مدت 3 روز برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: آموزش‌های ارائه شده در این کارگاه  توسط ۲ نفر از مدرسان کشوری در سطح شهرستان‌ها و مناطق ارائه می‌شود.
ایشان تصریح کرد: همکاران شهرستان‌ها و مناطق بعد از اتمام دوره جلسات آموزشی دروس تخصصی برای آموزش دهندگان در هر فصل به مدت ۴ ساعت و به صورت حضوری برای آموزش‌دهندگان مناطق برگزار خواهند کرد.
احمد نیا افزود: موضوع هر جلسه بر اساس نیازسنجی اعلام شده و منابع آموزشی، کتاب‌های روش تدریس دروس تخصصیِ دوره‌های سوادآموزی، لوح فشرده محتوای آموزشی و همچنین فیلم‌های آموزشی تهیه شده با مشارکت جهاد دانشگاهی است.دوره تربیت مدرس در کیفی بخشی فعالیت‌های سواد آموزی نقشی اساسی و مؤثر دارد.

در این دوره آقای سعید امیرلو و خانم شمسی حاجیلو به عنوان مدرسان کشوری دوره حضور دارند و شرکت کنندگان به مدت۴۰ ساعت در این دوره آموزشی شرکت می کنند