×
شنبه ١٦ فروردين ١٣٩٩
صفحه اصلی > اخبار اصلی 


پیام تبریک محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی به مناسبت روز خبرنگار .

خبرنگاران تجسم امانت، مسئولیت، تعهد و دلسوزی برای افزایش آگاهی عمومی جامعه هستند .

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی  پیامی را به مناسبت روزارزشمند خبرنگار صادر کرد .

ن وَ الْقَلـَمِ وَ ما یَسْـطُرُونَ

(سوگنـد به قلـم و آنچـه با قلـم می نویسند)

قلم؛ تجلی آگاهی و اندیشه است ،قلم و کتابت آنقدر در نگاه مکتب انسان ساز اسلام مهم و ارزشمند است که خداوند متعال به آن دو به عنوان رحمت و نعمت سوگند یاد کرده و اهمیت و قداست آنها را به عیان بیان نموده است.  خبرنگاران تجسم امانت، مسئولیت، تعهد و دلسوزی برای  افزایش آگاهی عمومی جامعه هستند .نوشتن صادقانه و آگاهی بخش مبتنی بر دغدغه بشری برای اصلاح امور تحفه ای الهی است که همگان واجد این نعمت الهی نمی شوند و عده ای از بندگان خوب خداوند متعال که در وجودشان دغدغه های متعالی همچون عدالت خواهی و حقیقت جوئی به امانت نهاده شده است دارای این خصلت گهربار انسانی و الهی می باشند .

روز ارزشمند خبرنگار، فرصتی است تا اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره ی همه شهیدان عزیز و فقیدان عرصه قلم، صمیمانه ترین مراتب تبریک خود را در این روز بسیار گرانقدر به تمامی اصحاب رسانه و صاحبان اندیشه و قلم درحوزه اطلاع‌رسانی و روشنگری تقدیم نموده و از درگاه خداوند متعال برای ‏فعالان و پیشگامان عرصه خبر و  ارتباطات استمرار توفیق خدمت به  مردم عزیز و انقلابی ‏ایران اسلامی را مسالت می‌نمایم.