×
شنبه ١٦ فروردين ١٣٩٩
صفحه اصلی > اخبار اصلی 


سرپرست معاونت سوادآموزی اداره کل آموزش وپرورش شهر تهران از مرکز شتابدهی دانشگاه علوم پزشکی ایران بازدیدکرد.

شهریاری در بازدید از مرکز شتابدهی دانشگاه علوم پزشکی ایران: مرکز شتابدهی دانشگاه علوم پزشکی ایران به عنوان یک مرکز نوآور و خلاق می باشد

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی به نقل از اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش شهر تهران ، سعید شهریاری؛ سرپرست معاونت سواد آموزی اداره کل آموزش وپرورش شهر تهران به همراه میلانی رییس اداره ساماندهی آموزش ها و برون سپاری اداره کل ، از بخش های مختلف مرکز شتاب دهی دانشگاه علوم پزشکی ایران بازدید کردند .

در این برنامه که  موسوی معاون اجتماعی دانشگاه ، پورنیک مدیر شتاب دهنده دانشگاه و سایر اعضاء حضور داشتند در خصوص ارتقاء کیفیت آموزش برای دانش آموزان،  تقویت قوه خلاقیت نوآوری و اعتماد به نفس  ، رویداد سلامت دیجیتال کودک ، آشنایی دانش آموزان با مبانی کسب و کار استفاده از پتانسیل دانش آموزان به عنوان سفیران سلامت ، برگزاری تورهای آموزشی و کاهش چالش کم سوادی  بحث و تبادل نظر شد.

سعید شهریاری ؛ ضمن ابراز خرسندی از این بازدید بیان کرد: امروز بازدید فوق العاده ای از مرکز شتاب دهی دانشگاه علوم پزشکی ایران داشتیم ، که یک مرکز خلاق و نوآورانه در حوزه آموزش و  کسب و کار است ، از آن مهمتر که در این مرکز به جوانان اعتماد شده است و ما شاهد اقدامات بزرگ از سوی این دانشجویان می باشیم.

شهریاری اظهار کرد: این جلسه زمینه خوبی برای ایجاد تعامل متقابل بین دانشگاه علوم پزشکی ایران و اداره آموزش و پرورش را فراهم کرد تا بتوانیم از ظرفیت های موجود، استفاده نماییم .
وی افزود: امید است با تشکیل جلسات مستمر و تبادل اطلاعات دو جانبه ، راهکارهای مناسب در جهت آموزش بهینه و مهارت آموزی دانش آموزان و مبارزه با بیسوادی ارائه شود .

**این مرکز حدود یک ماه است که فعالیت خود را آغاز کرده و اولین مرکز دانشگاهی شتابدهی تخصصی دیجیتال سلامت در کشور می باشد و عمده تمرکز بر حمایت از کسب و کارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات در حوزه سلامت و دربرگیرنده محورهایی چون سلامت زنان و کودکان در حوزه دیجیتال، ورزش و طب ورزشی، سبک زندگی سالم و محتوای سلامت، گردشگری سلامت و هم چنین مباحث آموزشی و ارتقای سطح سلامت در سطوح مختلف غربالگری، پیشگیری و درمان می باشد.