×
دوشنبه ٠٤ شهريور ١٣٩٨

اخبار > سرپرست معاونت سوادآموزی اداره کل آموزش وپرورش شهر تهران از مرکز شتابدهی دانشگاه علوم پزشکی ایران بازدیدکرد.سرپرست معاونت سوادآموزی اداره کل آموزش وپرورش شهر تهران از مرکز شتابدهی دانشگاه علوم پزشکی ایران بازدیدکرد.

شهریاری در بازدید از مرکز شتابدهی دانشگاه علوم پزشکی ایران: مرکز شتابدهی دانشگاه علوم پزشکی ایران به عنوان یک مرکز نوآور و خلاق می باشد

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی به نقل از اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش شهر تهران ، سعید شهریاری؛ سرپرست معاونت سواد آموزی اداره کل آموزش وپرورش شهر تهران به همراه میلانی رییس اداره ساماندهی آموزش ها و برون سپاری اداره کل ، از بخش های مختلف مرکز شتاب دهی دانشگاه علوم پزشکی ایران بازدید کردند .

در این برنامه که  موسوی معاون اجتماعی دانشگاه ، پورنیک مدیر شتاب دهنده دانشگاه و سایر اعضاء حضور داشتند در خصوص ارتقاء کیفیت آموزش برای دانش آموزان،  تقویت قوه خلاقیت نوآوری و اعتماد به نفس  ، رویداد سلامت دیجیتال کودک ، آشنایی دانش آموزان با مبانی کسب و کار استفاده از پتانسیل دانش آموزان به عنوان سفیران سلامت ، برگزاری تورهای آموزشی و کاهش چالش کم سوادی  بحث و تبادل نظر شد.

سعید شهریاری ؛ ضمن ابراز خرسندی از این بازدید بیان کرد: امروز بازدید فوق العاده ای از مرکز شتاب دهی دانشگاه علوم پزشکی ایران داشتیم ، که یک مرکز خلاق و نوآورانه در حوزه آموزش و  کسب و کار است ، از آن مهمتر که در این مرکز به جوانان اعتماد شده است و ما شاهد اقدامات بزرگ از سوی این دانشجویان می باشیم.

شهریاری اظهار کرد: این جلسه زمینه خوبی برای ایجاد تعامل متقابل بین دانشگاه علوم پزشکی ایران و اداره آموزش و پرورش را فراهم کرد تا بتوانیم از ظرفیت های موجود، استفاده نماییم .
وی افزود: امید است با تشکیل جلسات مستمر و تبادل اطلاعات دو جانبه ، راهکارهای مناسب در جهت آموزش بهینه و مهارت آموزی دانش آموزان و مبارزه با بیسوادی ارائه شود .

**این مرکز حدود یک ماه است که فعالیت خود را آغاز کرده و اولین مرکز دانشگاهی شتابدهی تخصصی دیجیتال سلامت در کشور می باشد و عمده تمرکز بر حمایت از کسب و کارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات در حوزه سلامت و دربرگیرنده محورهایی چون سلامت زنان و کودکان در حوزه دیجیتال، ورزش و طب ورزشی، سبک زندگی سالم و محتوای سلامت، گردشگری سلامت و هم چنین مباحث آموزشی و ارتقای سطح سلامت در سطوح مختلف غربالگری، پیشگیری و درمان می باشد.