×
يکشنبه ١١ خرداد ١٣٩٩
صفحه اصلی > اخبار اصلی 


بازدید معاون نهضت سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی از فعالیت های سواد آموزی

حسین میرزایی، معاون نهضت سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی با همراهی کارشناسان نهضت سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان، از فعالیت های سواد آموزی در منطقه نوبران بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش اداره آموزش و پرورش نوبران، حسین میرزایی، معاون نهضت سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی با همراهی کارشناسان نهضت سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان، از فعالیت های سواد آموزی در منطقه نوبران بازدید کردند.
     در این بازدید میرزایی معاون نهضت سوادآموزی به همراه کارشناسان اداره نهضت سواد آموزی اداره کل استان پس از دیدار و گفت و گو با معاونت پرورشی اداره آموزش و پرورش منطقه نوبران از فعالیت های دایره نهضت سواد آموزی مدیریت آموزش و پرورش این منطقه بازدید کردند.
     معاون نهضت سواد آموزی دراین دیدار با اشاره به طرح ها و برنامه های حوزه ی سواد آموزی در سال جاری و مثبت برشمردن عملکرد نهضت سواد آموزی منطقه نوبران گفت: این منطقه در امر شناسایی، جذب و آموزش افراد بی سواد جایگاه خوبی را در استان داشته است و باتوجه به آماربی سوادان ونرخ باسوادی این منطقه نیازبه تلاش وبرنامه ریزی منسجم می باشد .
     وی در ادامه از واحد نهضت سواد آموزی تقدیر نمود و سپس به ارزشیابی از فعالیت های صورت گرفته در بحث سواد آموزی و گفت و گو در مورد موضوعاتی در این حوزه پرداخت.