چهارشنبه ٠٥ آبان ١٤٠٠
صفحه اصلی > اخبار اصلی 


  چاپ        ارسال به دوست

آموزش حضوری بهترین و کاربردی ترین روش آموزش است.

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی به نقل از کارشناس ترویج سوادآموزی، سیروس محمدی با حضور در ادارات آموزش و پرورش شهرستان رودسر و منطقه رحیم آباد از روند آمادگی مدارس برای سال تحصیلی جدید بازدید به عمل آورد. وی در حاشیه این بازدید گفت: تمامی محققان و متخصصان عرصه تعلیم و تربیت جهان به این موضوع اذعان دارند که هیچ یک از روش های غیرحضوری و ترکیبی جایگزین مناسبی برای آموزش حضوری نیست.

معاون سوادآموزی استان گفت: یک مدرسه در کنار آموزش، در تشکیل شخصیت و رشد اجتماعی دانش آموزان هم زمان با برقراری ارتباط های سازنده با هم کلاسان خود تاثیر مثبتی دارد؛ با شیوع ویروس کرونا و تعطیلی آموزش های حضوری، این فرصت مغتنم گرفته شده است.

محمدی در خصوص فعالیت های سوادآموزی نیز گفت: میزان جمعیت باسوادی شهرستان رودسر در گروه سنی 49-10 سال در پایان سال 1399، 97/6 درصد است؛ و نسبت به سال گذشته 0.1 رشد داشته است؛ استفاده از ظرفیت تمامی دستگاه ها و نهاد های شهرستان به ویژه اعضای  شورای پشتیبانی سوادآموزی می تواند رشد جمعیت باسوادی را سرعت ببخشد.

درویش مدیر آموزش و پرورش شهرستان رودسر و نوروزی رییس اداره آموزش و پرورش منطقه رحیم آباد گزارشی از روند فعالیت های صورت گرفته برای سال تحصیلی جدید بیان کردند.


٠٧:١٠ - دوشنبه ٢٢ شهريور ١٤٠٠    /    شماره : ٤٦٢٠    /    تعداد نمایش : ٣٣