چهارشنبه ٠٥ آبان ١٤٠٠
صفحه اصلی > اخبار اصلی 


  چاپ        ارسال به دوست

انعقاد تفاهم نامه در راستای فعالیت های سوادآموزی و ارزیابی نظارت و پایش آن می تواند در ارتقاء شاخص های سوادآموزی تأثیر مثبت ایجاد کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی، به نقل از روابط عمومی معاونت سواد آموزی استان مرکزی حسین آبادی مدیرکل آموزش و پرورش اظهار کرد به واسطه اهمیتی که آموزش بزرگسالان دارد و شرایط خاص ناشی از کرونا که زیست بوم جدید را ایجاد کرده است .انعقاد تفاهم نامه در راستای فعالیت های سوادآموزی و ارزیابی نظارت و پایش آن می تواند در ارتقاء شاخص های سوادآموزی تأثیر مثبت ایجاد کند.

وی با اشاره به سختی ها ،چالش ها و مشکلات سوادآموزی و مسئولیت پذیری بیش از پیش مدیران و رؤسای مناطق 15 گانه آموزش و پرورش استان در جلسه انعقاد تفاهم نامه به تحقق با کیفیت و واقعی حجم ابلاغی و همچنین انجام دقیق و کیفی فرایند آموزش به عناوین گوناگون از جمله حضوری ،نیمه حضوری و غیرحضوری ،استفاده از لوح های آموزشی قلم و بیان ،مدرسه تلویزیونی و ... 

 ونیز بر بازدیدها و نظارت های مستمر به صورت دقیق ، حضوری و غیرحضوری تاکید کردند .

همچنین میرزایی معاون سوادآموزی استان در جلسات و نشست های تخصصی انعقاد این تفاهم نامه به اجرای صریح و دقیق و حداکثری طرح های موجود ازجمله کمیساریا ،زندان ها ، حلقه های کتابخوانی ،طرح خواندن با خانواده، نماز کلید بهشت اشاره کردند و از رؤسا و مدیران مناطق خواستند جهت انجام بهتر فعالیت های سوادآموزی همه ی ظرفیت های درون سازمانی را بکار گیرند.


٠٧:٣٥ - يکشنبه ٢٨ شهريور ١٤٠٠    /    شماره : ٤٦٣٥    /    تعداد نمایش : ٣٠