چهارشنبه ٠٥ آبان ١٤٠٠
صفحه اصلی > اخبار اصلی 


  چاپ        ارسال به دوست

هفدهمین جلسه شورای معاونین و مدیران سازمان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سوادآموزی ، هفدهمین جلسه شورای معاونین و مدیران سازمان به ریاست محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان برگزار گردید؛ وی در ابتدا یاد و نام شهدای گرانقدر و امام شهیدان (ره) را گرامی داشت و ضمن دعای خیر و آرزوی سلامتی برای مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) ، تقارن هفته دفاع مقدس و ایام اربعین حسینی را به فال نیک گرفت و اشاره ای به رشادتها و جانبازی های رزمندگان در دوران دفاع مقدس و الگوگیری آنها از حضرت سید الشهدا(ع) نمود.

 محمد زاده در ادامه گفت : ضمن تبریک و گرامی داشت  هفته دفاع مقدس که نزدیک به 200 هزار شهید دادیم ، لازم است جدول زمانبندی فعالیت های هفته دفاع مقدس درسازمان رصد شود  و درست و به موقع انجام شود و برنامه های هفته دفاع مقدس مثل سنوات گذشته به خوبی و در شان این هفته برگزار گردد.

 معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سوادآموزی در بخش دیگری از سخنان خود  به بحث تداوم آموزش ها تاکید نمود و اظهار داشت : با عنایت به اینکه گروه سنی 12 سال به بالا را برای تزریق واکسن مجوز داده اند  امیدواریم  با شروع سال تحصیلی  کلاس ها بصورت حضوری انجام شود و باتوجه به اینکه مخاطبان  ما از بزرگسالان هستند و واکسن هم زده اند ، بایستی برنامه ریزی شود که همزمان و هماهنگ با آموزش وپرورش  کلاسها بصورت حضوری تشکیل شوند ولیکن ما بایستی همچنان مثل گذشته آمادگی لازم را برای تداوم آموزش های تلویزیونی و مجازی نیز داشته باشیم.

 محمد زاده در خصوص بسته تحولی سواد و زندگی نیز گفت: استمرار بسته تحولی در سال جاری چون سال قبل در دستور اجرا باشد بسته تحولی سازمان خوب ارزیابی شده و از طرح های خوب می باشد که باید با تقویت نقاط قوت و رفع نقاط ضعف ادامه پیدا کند .

 شایان ذکر است در این جلسه مواردی همچون؛ مشکل کمبود نیروی انسانی در استانها ، ایجاد راهکار برای جلوگیری از تکرار  ورود بیسواد اتباع علیرغم قبولی ، تشکیل جلسه شورای پشتیبانی  به صورت ادغامی با شورای آموزش و پرورش ، فعالیت آموزش اتباع  و مباحث بخشنامه مربوط به ایثارگران و.... مطرح و مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.


١٣:٤٧ - دوشنبه ٢٩ شهريور ١٤٠٠    /    شماره : ٤٦٤١    /    تعداد نمایش : ١٠٦