چهارشنبه ١٧ آذر ١٤٠٠
صفحه اصلی > بیانه حفظ حریم شخصی 

اطلاعاتی  که اتخاذ می شوند

در صورتی که شما بخواهيد خدمتي را به صورت الكترونيكي دريافت نماييد و يا تمايل به ارسال نظرات و پيشنهادات خود به سایت داشته باشيد، بسته به نوع خدمت ، اطلاعاتي نظير شماره ملی ، نام ، نام خانوادگي ، آدرس ، شماره همراه و....از شما دريافت مي‌شود .که هدف ما از دريافت اين اطلاعات ، ارائه هر چه بهتر و سريع‌تر خدمات الكترونيكي به مخاطبان و کاربران  مي‌باشد.

چگونگی بهره برداری از اطلاعات به شرح ذیل است :

  •  ارسال پیامک به منظور اطلاع رسانی ،دریافت كد فعال سازی و پيگيري به کاربران در صورت نیاز.
  •  تكميل پرونده آموزشی، آموزش دهندگان و سایر کاربرانی که به نحوی با سازمان همکاری دارند.
  •  ارائه خدمات از طریق سایت سازمان جهت دسترسی به سامانه ها و نرم افزارهای تحت وب.
  •  دریافت آمارهای مختلف از کاربران و نحوه استفاده‌ی آن‌ها از سایت و خدمات آن.
  •   دریافت نظرات و پيشنهادات کاربران و همکاران استانی از طریق خدمات الکترونیکی.
  •  دریافت نظر سنجی کاربران در زمینه ارائه خدمات عمومی و تخصصی .

امنیت اطلاعات:

 حفظ امنیت و اطلاعات کاربران از درجه اهمیت بسیاری برخوردار است. هدف ما در اختیار قرار دادن منابع اطلاعاتی و سرویس های مختلف مرتبط با فناوری اطلاعات برای کمک کردن به رفع نیازهای شما مخاطبان و کاربران عزیز است. تا بتوانیم نیازهای شما را تشخیص دهیم. ما اطمینان می­دهیم که اطلاعات شما را به غیر از موارد ذکر شده در این بیانیه در اختیار هیچ سازمان ،یا فرد، یا تارنمایی قرار نمی­دهیم.

استفاده از کوکی ها

به منظور بهبود استفاده از تارنما ، از کوکی ها استفاده می شود؛ کوکی یک قطعه اطلاعات است که سرور بر روی کامپیوتر کاربر ذخیره کرده و برای مراجعات بعدی کاربر به همان سایت ، از آن اطلاعات برای شناسایی وی استفاده می­کند .از کوکی برای بازیابی اطلاعات کاربری راجع به شناسه کاربری ، رمز عبور و سایر  تنظیمات یک کاربر در یک سایت ایجاد کرده است؛  می باشد اکثر مرورگرهای وب به طور خودکار کوکی ها را قبول می­کند ، شما می توانید برای پذیرش یا رد کوکی ها ، مرورگر خود را  تنظیم نمائید که این کارممکن است موجب شود تا از همه قابلیت های وب سایت استفاده نگردد.