چهارشنبه ١٧ آذر ١٤٠٠
صفحه اصلی > اخبار اصلی 


  چاپ        ارسال به دوست

مراکز یادگیری محلی از عرصه های ترویج فرهنگ بسیجی در سوادآموزی هستند


به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سوادآموزی، جلسه ستاد راهبری مراکز یادگیری محلی با دستور کار حل مسائل و مشکلات استان­ها، در حوزه ­های آموزش، مالی، اداری و سامانه با حضور اعضاء ستاد راهبری مراکز یادگیری محلی در سالن جلسات سازمان برگزار گردید.

در این جلسه  بازگیر مدیر کل دفتر برنامه ­ریزی دوره ­های سوادآموزی ضمن تبریک هفته بسیج،  مهمترین ویژگی­ یک بسیجی را داشتن انگیزه و روحیه انقلابی در انجام کارها دانست و وجود این روحیه را منشاء تبدیل غیرممکن ها به ممکن ­ها عنوان کرد و مراکز یادگیری محلی را از عرصه­ های ترویج فرهنگ بسیج در سوادآموزی معرفی نمود.

در ادامه مهندس قیصر، مدیر حوزه ریاست و روابط عمومی بر لزوم هماهنگی و ایفای نقش موثر حوزه­ های تبلیغ و ترویج، برنامه­ ریزی آموزشی، حمایت­ ها و پشتیبانی­ های مالی- انسانی و سامانه در جهت توسعه کمی و کیفی مراکز یادگیری محلی تاکید نمودند؛ در ادامه خدادادی، مدیر کل منابع انسانی و پشتیبانی؛ کیائی، معاون دفتر طرح و برنامه؛ لطفی، رئیس اداره سنجش و ارزشیابی؛ به بررسی و پاسخگویی به چالش ­ها و مشکلات استان­ ها در حوزه­ های مربوطه پرداختند.

در پایان مقرر گردید نتیجه بررسی­ ها و پاسخ سوالات در قالب صورتجلسه جهت بهره ­برداری و اطلاع در اختیار استان­ ها قرار گیرد.

 


١٢:٥٥ - چهارشنبه ٣ آذر ١٤٠٠    /    شماره : ٤٧٨٩    /    تعداد نمایش : ٦١