سه شنبه ٠٥ مرداد ١٤٠٠
صفحه اصلی > اخبار اصلی 


جعفربگلو معاون سوادآموزی استان خبرداد انعقاد تفاهم نامه همکاری بین معاونت سوادآموزی و آموزش و پرورش استثنایی استان قزوین

به منظور اجرای برنامه های آموزشی و فرهنگی در میان بازماندگان از تحصیل، بزرگسالان بی سواد و کم سواد با نیازهای ویژه و اولیا آنان ، تفاهم نامه همکاری بین معاونت سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین و آموزش و پرورش استثنایی به امضاء رسید.

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی، به نقل از روابط عمومی معاونت سواد آموزی قزوین جعفربگلو معاون سوادآموزی استان هدف از انعقاد این تفاهم نامه را کمک به انسداد بیسوادی ، ارتقای سواد بزرگسالان دارای نیازهای ویژه و والدین آنان برشمردند که این امر زمینه ارتقای تعلیم و تربیت و سطح سواد عمومی را باعث خواهد شد.

احمدی مسئول آموزش و پرورش استثنایی استان با تاکید بر استفاده از ظرفیت های این مجموعه در تسهیل سوادآموزی جامعه هدف ، رشد و ارتقاء فرهنگ عمومی را از نتایج آن قلمداد نمودند.

مناسب سازی محتواهای آموزشی،آموزش ویژه معلولین بزرگسال، آموزش مهارت های زندگی و مهارت های حرفه ای به بزرگسالان و برگزاری مسابقات، نمایشگاه ها و همایش های مشترک از دیگر اهداف این تفاهم نامه می باشد.